SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek nie zniknie z życia Joasi Tarnowskiej

M jak miłość. Jacek nie zniknie z życia Joasi Tarnowskiej

24.11.2016, godz. 21:26
M jak miłość odcinek 1252, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1252, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

W "M jak miłość" Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) jednak zdradzi Tomka (Andrzej Młynarczyk) z Jackiem (Jan Wieczorkowski)? Aktorka pochwaliła się nowym zdjęciem z planu, z którego wynika, że biznesmen nie zniknie z jej życia. Fani "M jak miłość" są podekscytowani i czekają na kolejny romans! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

"M jak miłość" premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Jacek miał wyjechać z Polski. Zadzwonił do Tomka i poinformował go o zmianie swoich planów. Prosił przyjaciela, by znalazł innego świadka na swój ślub. Joasia była załamana, gdy ukochany przekazał jej te informacje. Tarnowska zaczęła się świetnie czuć w towarzystwie biznesmena, który się w niej zakochał!

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać! Lucjan zniknie z serialu?

Dla fanów Jana Wieczorkowskiego mamy dobre informacje. Aktor nie zniknie z "M jak miłość", ani z życia pięknej Joanny. Aktorzy pochwalili się właśnie wspólnym zdjęciem z planu, co znaczy, że w premierowych odcinkach nadal będą sobie bardzo bliscy. Kto wie... Może spełni się najgorsza przepowiednia i Jacek zniszczy ślub Asi i Tomka? Wszystko okaże się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

Fani liczą jednak na gorący romans tej dwójki: "Mam nadzieję, że w serialu będziecie tworzyć fajna parę, fajny aktor z pana Janka" - napisała jedna z internautek pod zdjęciem Asi i Jacka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: