SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zabije się po rozstaniu z Marcinem

M jak miłość. Iza zabije się po rozstaniu z Marcinem

29.12.2016, godz. 17:00
M jak miłość Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Iza (Adriana Kalska) będzie próbowała odebrać sobie życie? W "M jak miłość" Lewińska już raz uciekła z Warszawy i ukryła się u ciotki żeby sprawdzić, czy Marcinowi (Mikołaj Roznerski) na niej zależy. Wtedy zależało, ale dziś jest już inaczej. W 1267 odcinku "M jak miłość" Iza po rozstaniu z Chodakowskim ucieknie z miasta. Czy będzie chciała się zabić? Nowe odcinki "M jak miłość" w 2017 roku trzymają w napięciu...

"M jak miłość" odcinek 1267 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość' Marcin nie chce znać Izy. Ona jako jedyna uwierzyła w wersję Artura (Tomasz Ciachorowski) i uznała, że jej partner miał romans z Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) a potem pozbawił ją życia!

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka wyda Marcina na policji, żeby nie stracić pracy

Lewińska będzie walczyć o serce ukochanego i poprosi Aleksandrę, żeby wstawiła się za nią u syna, ale to nie będzie dobry pomysł. Matka Chodakowskiego także jest na nią wściekła...

- Naprawdę myślisz, że moja prośba czy interwencja coś tu zmieni? Nie sądzę. Do dziś nie mogę zrozumieć, jak mogłaś w takiej sytuacji, tak po prostu wyprowadzić się, zostawić Marcina, Szymka, mnie i Grzegorza... Odwróciłaś się od Marcina w momencie, kiedy najbardziej cię potrzebował. Nie można teraz powiedzieć "przepraszam" i udawać, ze nic się nie stało - powie Izie Aleksandra.

Przeczytaj: M jak miłość. Karol nadal walczy o Agnieszkę

Wygląda jednak na to, że Lewińskiej uda się odzyskać zufanie Marcina. Chodakowski trafi z brunetką do łóżka, ale potem być może będzie chciała popełnić samobójstwo - Widzę ich razem w sypialni. W sytuacji jednoznacznej i nie budzącej żadnych wątpliwości. Widzę też wokół panny Izy porozrzucane tabletki nasenne -  powiedziała Tarocistka Georgina w "Świecie seriali".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: