SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza wyprowadzi się od Marcina! Zamieszka z Arturem?!

M jak miłość. Iza wyprowadzi się od Marcina! Zamieszka z Arturem?!

27.11.2016, godz. 10:58
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) trafia za kratki, bo staje się pierwszym podejrzanym w sprawie morderstwa Naomi (Mayu Gralińska-Sakai). Iza (Adriana Kalska) nie wierzy w jego niewinność, a Artur (Tomasz Ciachorowski) to wykorzystuje! W nowych odcinkach "M jak miłość" Lewińska wyprowadzi się z domu Chodakowskiego, a były narzeczony jej w tym pomoże. Czy Iza i Artur zamieszkają razem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1258 - wtorek, 29.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza całkowicie straci cierpliwość do Marcina, gdy w jej mieszkaniu zjawi się policja i poinformuje o aresztowaniu kochanka. Lewińska będzie w szoku, gdy dowie się, że Chodakowski jest oskarżony o morderstwo. Jego zachowanie ostatnio budziło jej wątpliwości. Jak się domyślacie, w nowych odcinkach "M jak miłość" Iza nie uwierzy w niewinność ukochanego i postanowi jak najszybciej zniknąć z jego życia.

Zobacz: M jak miłość. Artur odpowie za składanie fałszywych zeznań?

-Iza jest bardzo wrażliwą dziewczyną i reaguje bardzo emocjonalnie. Postanawia od tego uciec. Kiedy Marcina nie ma, pojawia się Artur. Ona jak gąbka chłonie to, co mówi jej Artur - powiedziała Adrianna Kalska w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Na przedpremierowych ujęciach widać wyraźnie, że Iza pakuje walizki i wyprowadza się z domu Marcina. We wszystkim pomaga jej Artur, który pakuje torby do swojego bagażnika. Czy to znaczy, że Lewińska zamieszka z byłym narzeczonym?

Przeczytaj: M jak miłość. Magda jest wściekła na Olka

-Do pewnego momentu jest to dla Artura pewien rodzaj triumfu i satysfakcji natomiast on widzi to, co chce zobaczyć. On nie próbuje usprawiedliwić Marcina - wyznał Tomasz Ciachorowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: