SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza ratuje Marcina przed więzieniem

M jak miłość. Iza ratuje Marcina przed więzieniem

10.10.2016, godz. 11:30
M jak miłość odcinek 1245. Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1245. Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) znajdzie się w niebezpieczeństwie! Iza (Adriana Kalska) ze strachu o swojego ukochanego w 1245 odcinku "M jak miłość" zwróci sie o pomoc do Tomka (Andrzej Młynarczyk). Co grozi Marcinowi i dlaczego? Czy policjant uchroni bratanka przed gangsterami? Za bójkę i porachunki z mafią ojciec małego Szymka (Staś Szczypański) może stracić swój dochodowy interes i trafić nawet do więzienia!

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza w 1245 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Tomka w jego mieszkaniu. Zmartwiona ostatnimi wydarzeniami, które spotkały Marcina uda się do wujka swojego ukochanego po poradę. O co chodzi? W biurze Chodakowskiego pojawi sie dwóch rosłych mężczyzn i zaczną mu grozić. Tomek, który akurat zjawi się w odpowiednim momencie, pomoże ich przepędzić. Oprychy zostały nasłane tuż po wypadku, który miał miejsce na budowie na której stał dźwig wypożyczony przez Marcina.

Zobacz: M jak miłość. Anna Mucha będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy

Za wszystkim stoi Artur (Tomasz Ciachorowski), którego bliski krewny jest kierownikiem budowy na której doszło do komplikacji. Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin nie jest głupi i szybko domyśli się, skąd wzięli się mężczyźni, którzy próbowali go zastraszyć. W 1245 odcinku "M jak miłość" weźmie ze sobą rosłego Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i włamie się na budowę.

Iza w 1245 odcinku "M jak miłość" powie Tomkowi, że boi się o Marcina. Będzie podejrzewać, że Chodakowski coś kombinuje. Odwiedzi Tomka w jego mieszkaniu, cała roztrzęsiona. Budzyński obieca porozmawiać z mężczyzną i pomóc Lewińskiej, która będzie chciała utrzymać swoją wizytę w tajemnicy przed ukochanym.

Jeśli Marcin zostanie złapany podczas włamu na teren prywatny, będą mu grozić poważne konsekwencje prawne. Może nawet trafić do więzienia! Dodatkowe oskarżenia o majstrowanie przy terenie budowy na pewno nie zadziałają na korzyść w sprawie o odszkodowanie za wypadek.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga kelnerką w bistro. Kinga będzie miała okazję się zemścić - ZDJĘCIA

Marcin może mieć kłopoty chcąc załatwić swoje sprawy w tak prymitywny sposób, co martwi jego ukochaną i faktycznie finał całej tej sytuacji może skończyć się nieprzyjemnie. Czy tak będzie przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: