SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza i Marcin wylądują w łóżku

M jak miłość. Iza i Marcin wylądują w łóżku

20.01.2017, godz. 11:00
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Szok! Iza (Adriana Kalska) wróci do Warszawy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość"! Odwiedzi starych znajomych i swojego podopiecznego i już od progu będzie widać, ze Lewińska nadal zadręcza się Marcinem (Mikołaj Roznerski). Po jej powrocie, jak podaje "Świat Seriali", para ponoć trafi do łóżka!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Marcin w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" nadal nie będzie chciał słuchać o Izie, ani tym bardziej jej widzieć! Niestety, chociaż powiedział Agnieszce (Magdalena Walach), by nie wspominała o jego byłej w jego obecności, Kinga (Katarzyna Cichopek) raz i drugi napomknie Chodakowskiemu o byłej kurator Radka (Tomasz Włosok).

Zobacz: M jak miłość. Wojciech Wysocki żali się na córkę

Lewińska tuż po przyjeździe do Warszawy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" postanowi pojawić się właśnie w Bistro, w którym pracuje jej były podopieczny. Zacznie zwierzać się, że nadal nie może poradzić sobie z poczuciem winy i żalem do samej siebie, że tak bardzo mogła zawieść Marcina - mężczyznę jej życia. To Kinga wysłucha gorzkich słów Izy, która będzie w krytycznym stanie emocjonalnym - wrak człowieka, serce Lewińskiej całkowicie roztrzaskane! Jedyna nadzieja w Zduńskiej. Znając Kingę widzowie mogą być jednak spokojni - w końcu jest świetną słuchaczką, a na dodatek udziela dobrych rad.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda wściekła na męża. Olek nie przyjedzie do Polski nawet na święta

Wróćmy jednak do zdarzeń tytułowych! Po rozmowie ze Zduńską, jak podaje "Świat Seriali", w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" Iza pójdzie zobaczyć się z Chodakowskim... i pójdą razem do łóżka! Czy to oznacza, że Marcin wybaczy Lewińskiej? Jak podają media, widziano ujęcia Izy wśród tabletek nasennych...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: