SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza będzie walczyć o miłość Marcina

M jak miłość. Iza będzie walczyć o miłość Marcina

19.12.2016, godz. 20:00
M jak miłość Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) rzuci Izę (Adriana Kalska). W "M jak miłość" Lewińska zaufała Arturowi (Tomasz Ciachorowski) i nie stanęła po stronie niesłusznie oskarżonego o morderstwo ukochanego. W 1267 odcinku "M jak miłość" Chodakowski da dziewczynie do zrozumienia, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Aktorka zapewnia jednak, że jej bohaterka będzie walczyć o serce przystojniaka i postara się odzyskać jego zaufanie. Uda jej się?

"M jak miłość" odcinek 1267 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W  1265 odcinku "M jak miłość" Marcin zostanie oczyszczony z zarzutów, bo na komisariat zgłosi się Korczyńska z dowodami obciążającymi Mariusza (Mariusz Witkowski). Zaraz po wyjściu na wolność, Chodakowski spotka się z Izą.

Zobacz: M jak miłość. Po rozstaniu z Marcinem, Iza ucieknie z Warszawy

Marcin rzuci ukochaną, która się od niego odwróciła. Chodakowski potrzebował jej wsparcia, a ona uwierzyła Arturowi (Tomasz Ciachorowski, że Marcin regularnie zdradzał ją z Naomi, którą później zabił!

-Dlaczego mnie oszukiwałeś? Dlaczego prowadziłeś podwójne gry z nią, ze mną? Ja ci tak ufałam - powie zapłakana Iza na spotkaniu z Marcinem.

Chodakowski nie będzie się tłumaczyć, ale w 1267 odcinku "M jak miłość" gdy będzie już czysty postanowi zerwać z Lewińską - Marcin ma żal do Izy. Ma żal, że mu nie wierzyła. Jest skołowany, jeśli chodzi o dalszą przyszłość z Izą. Bo jak to może wyglądać, jeśli ukochana osoba ci nie ufa. - powiedział Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Karol nadal walczy o Agnieszkę

Tymczasem Iza postanawia walczyć o ukochanego, którego zawiodła - Niezależnie od tego co się wydarzyło i co będzie się dziać, Iza będzie walczyć o odzyskanie jego zaufania i odzyskanie Marcina - wyznała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: