SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Impreza na planie M jak miłość na cześć Marka. Tak Kacper Kuszewski świętował urodziny

M jak miłość. Impreza na planie M jak miłość na cześć Marka. Tak Kacper Kuszewski świętował urodziny

23.06.2016, godz. 15:00
Kacper Kuszewski obchodzi 40. urodziny. Jak się zmieniał Marek Mostowiak?
Kacper Kuszewski obchodzi 40. urodziny. Jak się zmieniał Marek Mostowiak? foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ekipa "M jak miłość" uczciła 40. urodziny Kacpra Kuszewskiego! Z tej wyjątkowej okazji na planie serialu odbyła się mała impreza w przerwie między zdjęciami. Serialowy Marek Mostowiak z "M jak miłość" sam upiekł tort i zaprosił przyjaciół do wspólnego świętowania. Chciał w ten sposób podziękować wszystkim za życzenia. Bo nikt nie zapomniał o jego urodzinach.

Kacper Kuszewski nawet w urodziny pracował na planie "M jak miłość"! Ale aktor tak uwielbia atmosferę panującą za kulisami serialu, że nie był to dla niego powód do zmartwienia. Wręcz przeciwnie. W gronie przyjaciół uczcił swoją 40- stkę!

Patrz: M jak miłość. Kacper Kuszewski szczerze o odejściu z M jak miłość. Pożegna się z Markiem Mostowiakiem?

Z okazji urodzin członkowie ekipy "M jak miłość" i aktorzy przygotowali dla Kuszewskiego małe przyjęcie przed domem Mostowiaków w Grabinie, czyli w Orzeszynie, niedaleko podwarszawskiego Piaseczna. Nie zabrakło oczywiście życzeń, kwiatów i tortu, który był własnoręcznym dziełem jubilata.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Marka Mostowiaka. Były mąż Ewy odbierze mu syna?

- Gdzież mógłbym spędzić ten dzień, jak nie w pracy, z ekipą serialu, przed domem Mostowiaków? Tort dla moich wspaniałych kolegów zrobiłem w całości sam. Dziękuję za kwiaty, za życzenia, wszyscy zapewniają mnie, że teraz dopiero życie będzie zachwycać pełnią barw. I tego się trzymam. Niech zachwyca! - napisał Kacper Kuszewski na Facebooku i zamieścił kilka zdjęć z imprezy urodzinowej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: