SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Historia miłości Ewy i Marka

M jak miłość. Historia miłości Ewy i Marka

28.03.2017, godz. 15:00
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

W 1290 odcinku "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) znów zostali wystawieni na poważną próbę. Zakochani Mostowiakowie drżą o życie swojego nienarodzonego dziecka, a przewidywania lekarzy są dramatyczne. Na szczęście Ewa ma w Marku prawdziwe oparcie i zawsze może na niego liczyć, a w najbliższych odcinkach "M jak miłość" będzie potrzebowała go jeszcze bardziej. Przypominamy historię miłości Ewy i Marka. Jak zaczął się ich związek?

"M jak miłość" historia miłości Ewy i Marka

To piękna historia, pełna wzurszeń i łez radości. Ewa i Marek poznali się już jako dzieci. Spotykali się i przez jakiś czas byli parą. Potem jednak ich drogi się rozeszły. Mostowiak spotykał się z Kasią Wójcik (Ewelina Serafin), Grażyną Raczyńską (Bożena Stachura), a po śmierci Hanki (Małgorzata Kożuchowska) odnalazł pocieszenie w ramionach Anny (Tamara Ariuch). To właśnie z nią Ewa rywalizowała najbardziej, gdy Marek ponownie wpadł jej w oko.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1290: Chory Lucjan nie pójdzie na wesele Asi i Tomka

W "M jak miłość" Ewa i Marek spotkali się po wielu latach i coś ich znów do siebie przyciągnęło. Nie było jednak łatwo. Gruszyńska stawała im na drodze i za wszelką cenę chciała odbić Ewie Marka. Potem córka Kolędy zachorowała na raka... Mostowiak był załamany i obiecał sobie, że zrobi wszystko, by ją z tego wyciągnąć. Receptą na śmiertelną chorobę okazał się ślub. Po ceremonii Ewa cudem ozdrowiała i od tej pory cieszy się wspólnym życiem z mężem, wspólnymi dzieciakami i najstarszym pokoleniem Mostowiaków.

- Oboje mieli za sobą jakieś związki. To ich spotkanie po latach było dużym zaskoczeniem i nic nie wskazywało na to, że ta para ma szansę. Mocowanie się z chorobami, które dotknęły Ewę i Marka w pewnym momencie, pomogło tej parze nauczyć się, co jest w życiu ważne. Trzeba wykorzystać każdą chwilę, żeby być razem. To związek partnerki, w tym związku nikt nie dominuje, wszystkie decyzje są podejmowane wspólnie. Marek miał tysiąc pomysłów na życie, na biznes, a przy Ewie musiał się uspokoić. Ona w taki fajny sposób łagodzi jego różne wybryki emocjonalne. Ten związek jest nieustannie wystawiany na próbę. Życie niesie mnóstwo problemów, z którymi oni się konfrontują - powiedział Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek, w premierowych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1290: Ewa w szpitalu. Lekarze walczą o życie jej dziecka

- To, że to się nie zaczęło od wielkiego bum sprawiło, że jest tak jak jest jest spokojnie. Doceniają to, co mają. Dla Ewy Marek jest przyjacielem, ale też osobą, która sprawia, że Ewa czuje się jak młoda dziewczyna - dodała Dominika Kluźniak.

W 1290 odcinku "M jak miłość" zakochanych niestety czeka kolejna ciężka próba. Lekarz poinformuje ich, że ciąża Ewy jest zagrożona. Żona Mostowiaka poroni i właśnie wtedy, będzie potrzebowała męża najbardziej. Przed rodziną Mostowiaków bardzo ciężkie chwile...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: