SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Historia miłości Ali i Pawła - GALERIA

M jak miłość. Historia miłości Ali i Pawła - GALERIA

04.07.2017, godz. 14:45
M jak miłość odc. 1028. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
Ala i Paweł przeżyli wiele chwil namiętności. Niestety nigdy nie doczekali się potomka. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Widzowie poznali Alę (Olga Frycz) w serialu "M jak miłość" w 2013 roku. Piękna szatynka zawróciła w głowie Pawłowi (Rafał Mroczek) i chociaż nie zawsze było różowo, para dała radę przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Teraz, kiedy aktorka Olga Frycz postanowiła opuścić plan zdjęciowy "M jak miłość", przypominamy, jak rozwijała się miłość Zduńskich  przez te wszystkie lata.

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Historia miłości Pawła i Ali z pewnością ma w sobie coś bardzo niezwykłego. Olga Frycz dołączyła do serialu w 2013 roku i od razu weszła z impetem do życia swojego - wtedy - przyszłego ukochanego. Zduński pewnego dnia siedząc w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) natrafił na ciasteczko z wyjątkową wróżbą. Paweł dowiedział się z karteczki, że właśnie tego dnia pozna miłość swojego życia... I do kafejki wpadła Ala, oskarżając Zduńskiego o bycie zagrożeniem dla małej Basi (Gabriela Raczyńska). Później dziewczynka trafiła pod opiekę Pawła na jakiś czas, a po powrocie Ali ich więzi zaczęły się zacieśniać.

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Jacek zaopiekuje się rodziną Tomka po jego śmierci

Nic nie mogli na to poradzić, kiedy w mgnieniu oka się w sobie zakochali. W końcu Paweł postanowił oświadczyć się ukochanej i stworzyć Basi pełną, szczęśliwą rodzinę. Przeszczęśliwa Ala przyjęła oświadczyny, a niedługo potem również nazwisko partnera. Niestety, kiedy małżeństwo chciało mieć dziecko okazało się, że Zduńska jest bezpłodna. Udało im się przezwyciężyć kryzys, jednakże niedawno wpadli również w kłopoty finansowe, przez to Ala zaczęła wyjeżdżać na coraz dłużej... Podczas jej nieobecności w niedawnych odcinkach serialu "M jak miłość", do Warszawy wróciła dawna miłość Pawła, Teresa (Joanna Sydor).

Olga Frycz odchodzi, Joasia Sydor powraca. Wszystko wskazuje na to, że stara miłość nie rdzewieje i scenarzyści zamierzają wykorzystać to powiedzenie. Tak, czy inaczej, Ala i Paweł z pewnością przeżyli razem świetne, budujące chwile, które można wspominać z uśmiechem na twarzy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: