SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Henio z M jak miłość będzie ojcem. 57-letni aktor Tadeusz Chudecki stara się o dziecko

M jak miłość. Henio z M jak miłość będzie ojcem. 57-letni aktor Tadeusz Chudecki stara się o dziecko

09.09.2015, godz. 09:00
M jak miłość. Henio (Tadeusz Chudecki), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość. Henio (Tadeusz Chudecki), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tadeusz Chudecki (57 l.), znany jako Henio z "M jak miłość" i jego młodsza o 21 lat żona Justyna zostaną rodzicami? Aktor z "M jak miłość" jest rok po ślubie i myśli już o powiększeniu rodziny. Z pierwszego małżeństwa z Włoszką Luizą, która zmarła osiem lat temu ma 21-letniego syna Szymona, ale marzy o drugim dziecku.

Rodzina Tadeusza Chudeckiego już wkrótce się powiększy? Serialowy Henio Wojciechowski, szwagier Marty (Dominika Ostałowska) i brat jej zmarłego męża Norberta (Mariusz Sabiniewicz) od roku jest szczęśliwym mężem 36-letniej Justyny, którą poślubił we wrześniu w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej znów zdradzi Martę? Romans Budzyńskiego z prawniczką Weroniką

Zakochani właśnie świętowali  pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Tadeusz Chudecki zabiera żonę w drugą podróż poślubną na Cypr. Jak zdradził w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" być może z tego wyjazdu wrócą już we troje. Bo znany aktor z "M jak miłość" wcale nie ukrywa, że chce drugi raz zostać ojcem. - Oczywiście staramy się o to metodą naturalną - podkreślił Henio z "M jakl miłość".

Patrz: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

Tadeusz Chudecki przed ślubem z młodszą o 21 lat Justyną długo był sam i nie chciał się z nikim wiązać. W 2007 roku zmarła jego pierwsza żona Luiza, która wcześniej chorowała na rzadką chorobę - zapalenie przysadki mózgowej. Piękną Włoszkę aktor z "M jak miłość" poznał ponad 25 lat temu. Oświadczył się jej w Weronie, mieście Romea i Julii. Ślub odbył się w 1990 roku i przez 15 lat byli bardzo szczęśliwi. Z tego małżeństwa Tadeusz Chudecki ma 21-letniego syna Szymona.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: