SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Hania, córka Barbary Kurdej-Szatan, będzie aktorką

M jak miłość. Hania, córka Barbary Kurdej-Szatan, będzie aktorką

30.07.2016, godz. 10:30
Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania
Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Córka Barbary Kurdej-Szatan, 5-letnia Hania, ma już za sobą debiut w "M jak miłość" i wszystko wskazuje na to, że tak jak jej sławna mama będzie aktorką. Wygląda na to, że odziedziczyła talent po rodzicach, bo uwielbia śpiewać, tańczyć i występować na scenie. Ostatnio Hania Szatan chodzi na zajęcia musicalowe do najmłodszej grupy przedszkolnej. Niewykluczone, że córka Basi Kurdej-Szatan wkrótce znów pojawi się w telewizji.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 od poniedziałku ,29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

5-letnia Hania, córka Barbary Kurdej-Szatan i jej męża, muzyka Rafała Szatana, najpewniej pójdzie w ślady rodziców. Już teraz zdradza bowiem wiele talentów.

Dziewczynka, którą rodzice często zabierają ze sobą na koncerty i przedstawienia teatralne, lubi tańczyć, śpiewać, recytować wierszyki i być w centrum uwagi. Jeździ z aktorką na próby musicalu "Legalna blondynka" do Krakowa i zna wszystkie piosenki ze spektaklu. Żeby nie zmarnować drzemiącego w niej potencjału aktorka z "M jak miłość" zapisała Hanię na zajęcia muzyczne.

Patrz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie: Idiota lekarz ze szpitala nie postawił diagnozy - WIDEO

- Jest w najmłodszej grupie przedszkolnej na zajęciach  musicalowych – przyznała serialowa Joasia z "M jak miłość" w wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie". Zapewne mało kto wie, że 5-letnia Hania dostała swoją pierwszą rolę gdy była niemowalkiem. Zagrała małą Izę, córkę narkomanki Ewy  (Weronika Jaskółka), którą opiekowała się Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach).

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach we Włoszech zajada się pizzą i pije wino - ZDJĘCIA

- Moja Hania też grała w "M jak miłość". Miała wtedy 3 miesiące. Dziewczyny z mojej agencji zadzwoniły do mnie wiedząc, że mam małe dzieciątko, że jest potrzebne dziecko do paru scen w jednym z wątków. Hania była bardzo spokojnym dzieckiem i w kółko spała więc nie było z nią problemu. Nikt wtedy nie wiedział, że mama tej małej dziecinki też jest aktorką. Nawet miałam takie myśli, "też bym sobie pograła" i proszę, ziściło się - przyznała aktorka z "M jak miłość" w rozmowie z "Super Expressem"

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: