SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki zakochany po uszy!

M jak miłość. Górecki zakochany po uszy!

10.07.2016, godz. 16:00
Wojciech Wysocki i jego żona Joanna
Wojciech Wysocki i jego żona Joanna foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Wojciech Wysocki, czyli serialowy Górecki z "M jak miłość" nie wyobraża sobie już życia bez dwóch pięknych kobiet! Aktor w przeciwieństwie do swojego serialowego wcielenia z "M jak miłość" ma rodzinę w komplecie. Na szczęście! Wojciech Wysocki i jego żona Joanna są już 18 lat po ślubie i wychowują razem nastoletnią córkę. Życiowa partnerka aktora jest od niego dużo młodsza i może to właśnie sekret ich wielkiej miłości?

W "M jak miłość" Wojciech Wysocki wciela się w rolę Góreckiego, który do 15 lat opłakuje śmierć żony i samotnie wychowuje 19-letnią dziś Olgę (Katarzyna Grabowska). Strata ukochanej była dla biznesmena wielką tragedią, ale na szczęście w życiu prywatnym aktor ma rodzinę w komplecie i nie wyobraża sobie już bez niej życia.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Iza kontra Górecki. Biznesmen odnajdzie Lewińską - ZWIASTUN nowego sezonu

Wojciech Wysocki ożenił się z 17 lat młodszą Joanną. W tym roku zakochani obchodzą 18 rocznicę ślubu. A aktor przyznaje, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

- Ciemnowłosa, delikatna, miała w sobie łagodność i dobroć... Nie byłem podrywaczem, ale odważyłem się podejść i przedstawić. Od pierwszej chwili rozumieliśmy się bez słów, chcieliśmy być ze sobą 24 godziny na dobę - powiedział serialowy Górecki w jednym z wywiadów.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Olga skusi Piotrka na seks? Górecki rozszyfruje zamiary córki

Kilkanaście miesięcy po ślubie Wojciech i Joanna zdecydowali się na dziecko. Dziś są rodzicami nastoletniej Rozalii - Gdy wziąłem Rózię na ręce, poczułem ogromne wzruszenie. To taki moment, który pamięta się przez całe życie - dodaje aktor, który nad życie kocha dwie najbliższe swojemu sercu kobiety.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: