SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki weźmie się za Olgę! 19-latka zmuszona do pracy

M jak miłość. Górecki weźmie się za Olgę! 19-latka zmuszona do pracy

03.09.2016, godz. 11:30
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga (Katarzyna Grabowska) z "M jak miłość" to rozpuszczona nastolatka, córka Góreckiego (Wojciech Wysocki), która jest oczkiem w głowie swojego tatusia i zawsze dostaje to, czego chce. W nowych odcinkach "M jak miłość" to się jednak zmieni, bo Górecki wreszcie przejrzy na oczy i ostro weźmie się za wychowanie Olgi. Nie dość, że odetnie ją od pieniędzy i zabroni jej wychodzić na imprezy, to jeszcze zmusi 19-latkę, by poszła do pracy i  zarabiała na swoje zachcianki.

Bajkowe życie Olgi Góreckiej z "M jak miłość" dobiegnie końca! Dla rozpieszczonej dziewczyny, która do tej pory robiła co chciała i nie przejmowała się reakcją ojca to będzie prawdziwy cios. Po latach Górecki rozwiąże tajemnicę śmierci swojej żony Katarzyny i będzie mógł więcej uwagi poświęcić Oldze. To jednak nie spodoba się 19-latce, która znów wpakuje się w niezłe kłopoty.

Patrz: M jak miłość. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

Katarzyna Grabowska w "Kulisach serialu M jak miłość" powiedziała jaki los czeka na jej bohaterkę. - Olga sprawia ojcu problemy wychowawcze i są kolejne... Matura, palenie marihuany, imprezy. Nie wygląda na to, żeby jakoś się uspokoiła i poskromiła. Wręcz przeciwnie. Olga jest zaskoczona karami, które narzuca jej ojciec. Zupełnie nie wie co z tym zrobić. Nie pasuje jej to, że ojciec tak się interesuje jej życiem i tym co robi... - wyjaśniła aktorka.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula i Natalka znowu razem. Powrót Uli do Grabiny

Górecki znajduje jednak sposób jak okiełznać nastolatkę i przykręcić jej śrubę - wysyła córkę do pracy, żeby wreszcie miała kontakt z realnym życiem. Piotrek kompletnie nie spodziewa się, że Górecki przejrzy na oczy i zobaczy jaka w rzeczywistości jest jego córka. W końcu Górecki poznaje się na Oldze i daje jej szlaban - na kasę, wyjścia i na imprezy.


- Oczywiście Olga nie podda się tak łatwo. Nie odda tych wszystkich przywilejów, które zdobywała przez lata i będzie się buntowała. Dojdzie do tego, że zagra tacie na nosie... - dodał Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: