SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki ułatwi córce prześladowanie Piotrka

M jak miłość. Górecki ułatwi córce prześladowanie Piotrka

11.10.2016, godz. 12:30
M jak miłość po wakacjach 2016, Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2016, Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

Można śmiało powiedzieć, że w "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) dopiero się rozkręca. A niczego nieświadomy Górecki (Wojciech Wysocki) pomoże córce poderwać byłego prawnika! W 1247 odcinku "M jak miłość" po odbiorze świadectw maturalnych, biznesmen podaruje córce samochód. Poprosi również Zduńskiego (Marcin Mroczek), by poduczył Olgę jazdy! Dla nastolatki to kolejna okazja, by zbliżyć się do swojego obiektu westchneń!

"M jak miłość" odcinek 1247 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga w 1247 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że fatalnie napisała maturę. Ubłaga swoją ulubioną w ostatnim czasie ofiarę, Zduńskiego, by ten pojechał wraz z nią sprawdzić wyniki egzaminów. Kiedy okaże się, że zdała, ucałuje Piotrka i jej koleżanka zrobi im zdjęcie.

Zobacz: M jak miłość. Córka Mostowiaka policjantką. Ojciec zniszczy jej karierę?

Później już na spotkaniu z Góreckim, pochwali sie ojcu, że pomimo wszystkich problemów, dobrze napisała maturę.

- Jestem takim mózgiem, że szok - powie rozemocjonowana według "Tele tygodnia". Oczywiście prawnik będzie bardzo zadowolony z wyniku, jaki osiągnęła jego córka. W nagrodę sprezentuje jej auto - pomimo złego zachowania i znalezienia w jej rzeczach narkotyków. Wręczy Oldze pudełeczko z kluczykami do samochodu, a dziewczyna wpadnie w euforię.

- Ale jest mały problem, bo mistrzem kierownicy, to ja nie jestem - doda nieco rozbawiona. Szef Zduńskiego wpadnie wtedy na genialny, według jego spokojnej, niczego nieświadomej duszy pomysł, by to Piotrek uczył jego córkę jazdy samochodem! Czy Olga mogłaby być bardziej szczęśliwa? Zdała maturę, o którą się martwiła. Dzięki temu poprawią się jej relacje z ojcem, od którego dostanie własny środek transportu. Na dodatek jej ofiara nie będzie miała wyboru, jak pewnie często uczyć ją jazdy. Mała przestrzeń samochodu wydaje się być bardzo intymnym miejscem...

Preczytaj: M jak miłość. Ula z zazdrości o leśniczego Franka zniszczy jego związek z Natalką?

Olga będzie spokojnie mogła dalej prześladować bezkarnie Piotrka i jego małżeństwo. Jak zareaguje Kinga? Co zrobi Zduński? Czy ktos w końcu uświadomi Góreckiemu, co się dzieje? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: