SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Gdzie powstaje M jak miłość? Poznajcie sekrety serialowej Grabiny

M jak miłość. Gdzie powstaje M jak miłość? Poznajcie sekrety serialowej Grabiny

19.06.2017, godz. 11:00
M jak miłość, Grabina,
Oto odremontowany po pożarze dom Mostowiaków w Grabinie. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Jak wyglądają kulisy powstawania serialu "M jak miłość"? Czy widzowie mogą odwiedzić serialową Grabinę? Jak wygląda w rzeczywistości dom Mostowiaków, czy sad Lucjana (śp. Witold Pyrkosz)? Scenografia serialu "M jak miłość" z pewnością jest dopracowana do perfekcji. Przedstawiamy "Emkę" od kuchni!

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Serial "M jak miłość" jest wyjątkowy - chociaż Grabiny nie znajdziemy na mapie Polski, wszystko scala się w spójną całość na ekranie. Żeby lepiej przedstawić efekt oraz ogrom przedsięwzięcia, zdradzamy, że zdjęcia do "Emki" kręcone są w prawie stu miejscach w Polsce! Większość z nich mieści się na terenie Warszawy i okolic. Oprócz tego na planie serialu "M jak miłość" również znajdują się świeżo powoływane do życia pokoje wyglądające na autentyczne mieszkania, w rzeczywistości mieszczące się w "kartonowym pudełku".

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Co do Grabiny, to zdjęcia domu Mostowiaków, werandy, kręcone są we wsi Piaski. Jak podaje "Świat Seriali" tam również znajduje się sad Lucjana i Barbary (Teresa Lipowska). Wnętrze domu jest nagrywane już w kompletnie innym miejscu, a jego szczegóły zostały wymyślone przez Ilonę Łepkowską oraz zrealizowane przez zastęp scenografów i rekwizytorów.
Co ciekawe, sypialnia Marka (Kacper Kuszewski) w Grabinie jest kilka kroków od mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk), mieszczącego się w serialu w Warszawie. Taki natłok pracy zdecydowanie zasługuje na uznanie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: