SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, kulisy serialu: Franek zdradzi Natalkę z Justyną

M jak miłość, kulisy serialu: Franek zdradzi Natalkę z Justyną

20.04.2017, godz. 11:28
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

W premierowych odcinkach "M jak miłość" wydarzy się to, czego chyba nikt się nie spodziewał. Franek (Piotr Nerlewski) nie będzie mógł oprzeć się Justynie (Olga Kalicka) i tym razem jej nie odtrąci. W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" widać, z jaką namiętnością leśniczy całuje byłą narzeczoną! Czy Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) dowie się o zdradzie? Wiosną w "M jak miłość" widzowie zawiodą się na Zarzyckim, który zapewniał, że nigdy nie opuści Natalki...

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Aż smutno na to patrzeć. W premierowych odcinkach "M jak miłość" Franek wbije Natalce nóż w serce i zdradzi ją z Justyną. Do tej poty Mostowiakówna była przekonana, że leśniczy jest w niej zakochany po uszy. Dawne uczucia jednak powrócą.

-Natalka czuje się pewnie, do czasu - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Marcjanna Lelek, której bohaterka wkrótce przeżyje wielkie, sercowe załamanie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

W 1299 odcinku "M jak miłość" Justyna po brutalnej napaści trafi do szpitala, a tam nie zabraknie oczywiście Franka. Choć jak twierdzi Piotr Nerlewski, jego bohater przejąłby się losem każdego ze znajomych, to właśnie Justyna jest mu wyjątkowo bliska. W takich okolicznościach nie trudno o powrót zauroczenia sprzed lat.

- Myślę, że Franek bardzo się przejął tą sytuacją i chce pokazać Justynie, że jest - powiedziała Olga Kalicka w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".
- Natalce głupio jest zabronić udzielenia Frankowi wsparcia Justynie. Boli ją to, że Franek daje Justynie tak dużo uwagi - dodała Marcjanna Lelek.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1299: Nowy biznes Marysi

-To coś na co Justyna czekała i miała nadzieję - powiedziała Olga Kalicka, która w nowych odcinkach "M jak miłość" z powodzeniem zniszczy obecny związek leśnika z Grabiny! W "Kulisach serialu M jak miłość" widać, że Franek z namiętnością odwzajemnia pocałunek byłej partnerki. Jedno jest pewne - Natalka mu tego nie wybaczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: