SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek będzie z Natalką. Ula nie wybaczy siostrze, że zabrała jej chłopaka

M jak miłość. Franek będzie z Natalką. Ula nie wybaczy siostrze, że zabrała jej chłopaka

14.09.2015, godz. 21:29
M jak miłość. Ula (Iga Krefft) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Ula (Iga Krefft) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Z kim będzie Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość"? Zanosi się na to, że przystojny leśniczy z Grabiny wybierze Natalkę (Marcjanna Lelek), choć wcześniej Ula (Iga Krefft) zaciągnie go do łóżka! Nowe "Kulisy serialu M jak miłość" odsłaniają najbardziej intrygującą, miłosną zagadkę i przy okazji ujawniają jak wybór Franka wpłynie na relacje sióstr Mostowiak! Niestet fakt, że to Natalka zdobędzie Franka doprowadzi do siostrzanego konfliktu. Ula nie będzie potrafła się z tym pogodzić.

Natalka czy Ula? Przed leśniczym Frankiem z "M jak miłość" najtrudniejsza życiowa decyzja, bo niezależnie od jego wyboru któraś z Mostowiaczek będzie cierpieć. Sympatia, którą Natalia z wzajemnością obdarzyła leśnika przerodzi się w coś więcej. I choć Ula nie będzie szczędziła wysiłków, by Franek był tylko jej, to Zarzycki odrzuci jej uczucia.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula i Franek przyłapani na seksie przez matkę leśniczego

Wkrótce w "M jak miłość" widzowie zobaczą jak Ula i Franek spędzają razem noc w leśniczówce. Ale po tej chwili namiętności przyjdzie moment refleksji i bardzo szybko pojawią się wyrzuty sumienia. Bo Franek zrozumie, że tak naprawdę nie chce być z Ulą, bo bliższa jego sercu jest Natalka.

- Ula włożyła w to zbliżenie i swoje uczucia. Może tego żałować, że dała Frankowi tak ogromny dowód swoich uczuć, a on tego nie docenia - powiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość". - Ula nie panuje nad swoimi emocjami. Ta zazdrość o to, że jej ciężarna siostra ma szansę odbić jej chłopaka jest dla niej bolesna. Myślę, że to może wpłynąć na relacje pomiędzy Ulą a Natalką - dodała aktorka.

Bo nieszczęśliwie zakochana Mostowiaczka zorinetuje się, że obok Franka coraz częściej kręci się Natalka. Kilka razy przyłapie siostrę z leśniczym. I od razu stanie się dla niej jasne, że Zarzycki woli ciężarną Natalię.

Jak Natalka zareaguje na uczucia Franka? Czy wykorzysta okazję, że taki porządny, odpowiedzialny i troskliwy mężczyzna chce razem z nią wychować jej córkę Hanię? - Decyzja należy do Franka. Jeśli on chciałby Natalkę, to ona z pewnością nie zmarnowałaby takiej szansy - zdradziła Marcjanna Lelek.

Patrz: M jak miłość. Dramat Uli Mostowiak. Franek wybierze Natalkę

Natalia doceni to, że Franek wspiera ją, interesuje się jej losem i obdarza ją szczerymi, ciepłymi uczuciami. Długo nie będzie jednak zauważać, że między nimi jest chemia. Ponieważ jest w ciąży i wkrótce urodzi będzie przekonana, że nikt nie zwróci na nią uwagi, bo jest gruba, brzydka i żaden facet na pewno nie będzie jej chciał.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: