SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Firma Marka Mostowiaka zagrożona! Bogusz zrujnuje interes Mostowiaka

M jak miłość. Firma Marka Mostowiaka zagrożona! Bogusz zrujnuje interes Mostowiaka

25.03.2016, godz. 15:15
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Bogusz (Wojciech Asiński) zrujnuje rodzinę Mostowiaków! Ojciec chłopca, którego Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankowski) ośmieszyli przed całą szkołą grozi Markowi (Kacper Kuszewski) i niszczy jego interes. W 1215 odcinku "M jak miłość" dojdzie nawet do bójki między Mostowiakiem i jego mściwym sąsiadem! Oberwie się nawet Ewie (Dominika Kluźniak)! Bogusz z "M jak miłość" to szaleniec!

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Mateusz i Antek nabroili, bo umieścili w internecie filmik ośmieszający kolegę z klasy. Sprawa poszła tak daleko, że Bartek usiłował nawet popełnić samobójstwo! Ojciec chłopca tego tak nie zostawi i zemści się na całej rodzinie Mostowiaków.

Zobacz: M jak miłość. Atak na Ewę. Żona Marka ofiarą ojca kolegi Mateusza i Antka - WIDEO

W 1215 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ktoś niszczy towar przechowywany w magazynie Mostowiaka. Marek domyśla się, że to zemsta sąsiada. Ewa, która stara się załagodzić konflikt z sąsiadem, zostaje brutalnie wyrzucona przez niego z domu.

Gdy Mostowiak zauważa siniaki na rękach żony, domyśla się, kto za tym stoi. Niebawem między skłóconymi sąsiadami dochodzi do bójki! To na pewno zaogni ich konflikt!

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa uwodzi Lucjana Mostowiaka. Co na to Barbara?

Ewa zaatakowana, Marek pobity, a jego interes zagrożony. Bogusz jest mściwy i bezlitosny. Nikomu nie uda się uspokoić szaleńca, który nie wybaczy rodzinie Mostowiaków, że przez Mateusza i Antka jego syn pogrążył się w depresji!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: