SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Finał M jak miłość już we wtorek, 7.06.2016. Co się wydarzy w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami?

M jak miłość. Finał M jak miłość już we wtorek, 7.06.2016. Co się wydarzy w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami?

05.06.2016, godz. 10:00
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ostatni odcinek ''M jak miłość'' przed wakacjami 2016 już we wtorek 7.06.2016 na antenie TVP2. Jak skończy się 16 sezon ''M jak miłość''? To będzie szczęśliwy finał dla fanów Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). W 1231 odcinku "M jak miłość" Joanna wybaczy ukochanemu i spędzi z nim namiętną noc. Chwile grozy czekają jednak Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Roberta (Zbigniew Stryj). Bilski zostanie aresztowany na oczach Rogowskiej!

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec sezonu "M jak miłość" przed wakacjami 2016 upłynie pod znakiem miłości! W 1231 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą seks na pojednanie w wykonaniu Joasi i Tomka. Kryzys w ich związku uda się wreszcie zażegnać. Nie dość, że Asia wybaczy Tomkowi wszystkie kłamstwa, to jeszcze na zgodę spędzi z nim namiętną noc. A Tomek zrozumie, że Joasia jest kobietą jego życia, jedyną miłością, której nigdy nie pozwoli odejść.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

Tymczasem Agnieszka postanowi raz na zawsze odciąć się od Tomka. Marzenia o niespełnionej miłości tylko niszczą im życie. W 1231 odcinku "M jak miłość" Olszewska zrozumie, że Chodakowskiemu naprawdę zależy na Joasi i postanowi usunąć się w cień.

Koniec "M jak miłość" przed wakacjami 2016 będzie niestety dramatyczny dla Marysi Rogowskiej. Kochanek Robert Bilski sprowadzi na Marysię śmiertelne niebezpieczeństwo. Ale Bilski wreszcie się doigra. Za to, że w przeszłości prowadził ciemne interesy związane z przemytem, zostanie aresztowany. Robert zostanie zamknięty w więzieniu, a to zachęci Artura (Robert Moskwa) do złożenia ukochanej propozycji, by zamieszkali razem.

Zobacz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

Na koniec Olga (Katarzyna Grabowska) i Piotrek (Marcin Mroczek). W 1231 odcinku "M jak miłość" nastolatka zrujnuje randkę Zduńskich i wyzna miłość pracownikowi swojego ojca! Takiego obrotu spraw pewnie się nie spodziewaliście...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: