SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Feliks Matecki nie chce być aktorem. Wojtuś pożegna się z M jak miłość?

M jak miłość. Feliks Matecki nie chce być aktorem. Wojtuś pożegna się z M jak miłość?

10.05.2016, godz. 20:51
M jak miłość. Wojtuś Chodakowski (Feliks Matecki)
M jak miłość. Wojtuś Chodakowski (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Feliks Matecki (8 l.) w "M jak miłość" już od dwóch lat gra Wojtusia Chodakowskiego, rezolutnego syna Tomka (Andrzej Młynarczyk), który nie raz pokazał, że uwielbia sterować życiem swojego ojca. Wśród widzów Wojtuś budzi skrajne emocje - jedni go kochają, a inni nie mogą znieść. Ale jedno jest w pewne - bez Wojtusia w "M jak miłość" byłoby nudno. Feliks Matecki nie wie czy w przyszłości będzie aktorem i jak długo zostanie w "M jak miłość". Jak sam przyznaje woli grać w piłkę nożną.

Feliks Matecki jako Wojtuś Chodakowski w "M jak miłość" po raz pierwszy pojawił się dwa lat temu. Zastąpił w tej roli Franka Korzeniewskiego. W krótkim czasie 8-latek stał się jedną z największych gwiazd w "M jak miłość". Kochają go miliony widzów, choć są i tacy, którym Wojtuś działa na nerwy.

Patrz: M jak miłość. Wojtuś podstępem pogodzi Joasię i Tomka?

Rodzice Feliksa Mateckiego? Kim są Łukasz i Anna Mateccy?

Ale to najlepszy dowód na to, że Feliks Matecki jest zdolnym dzieckiem. Talent odziedziczył w genach. Jego rodzice - Łukasz Matecki (Kornacki z "Na Wspólnej) i Anna Matecka - też są aktorami. Także starszy brat Feliksa Mateckiego - Wincenty - próbuje swoich sił w aktorstwie, ale na razie nie gra w żadnym serialu.

Wśród ekipy "M jak miłość" Feliks Matecki ma opinię zdolnego rozrabiaki. Ale wszyscy zgodnie twierdzą, że świetnie się z nim pracuje, bo 8-latek doskonale sobie radzi na planie. Jeden z reżyserów "M jak miłość", Jose Iglesias Vigil, chwali Feliksa Mateckiego, że przed kamerą zawsze jest naturalny, a na planie kieruje się swoją intuicją. Już podczas pierwszego ujęcia zwykle bardzo dobrze wypada.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

- Felek jest szalony. Ma w sobie bardzo dużo dziecięcego uroku, ekspresji potrzebnej na planie. Lubi sytuacje kiedy ma coś do wykonania, do wykombinowania, jest takiś plan, tajemnica, podchody. W tym świetnie się czuję. Ostatnio gp pytałem kim chciałby być i powiedział, że chyba jednak aktorem - mówi o swoim serialowym synu Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zachwycony Wojtusiem jest także Witold Pyrkosz, który w "M jak miłość" gra jego dziadka Lucjana. - On mnie zdumiewa! Tekst sceneriusza ma zawsze opanowany na 120 procent. I nawet mi raz zwrócił uwagę, że ja coś innego powiedziałem - przyznał Pyrkosz.

Ale Feliks Matecki nie wie jeszcze czy wiązać swoją przyszłość z "M jak miłość" i aktorstwem. - Wojtuś jest fajnym chłopakiem. Lubię wcielać się w jego postać. Zawsze jest taki energiczny jak ja. Bardziej troszeczkę lubię piłkę nożną niż aktorstwo, bo jestem lepszy w piłkę nożną. Tak mi się przynajmniej wydaje - stwierdził 8-latek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: