SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa jest w ciąży z Markiem!

M jak miłość. Ewa jest w ciąży z Markiem!

05.12.2016, godz. 21:03
M jak miłość, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) będą mieli dziecko? Mostowiak chucha na ukochaną i bardzo się o nią troszczy, a do akcji dołączył się Kolęda (Artur Barciś), który nie chce, żeby córka niepotrzebnie się przemęczała i narażała na przeziębienia. W "Kulisach serialu M jak miłość" nie do końca wiadomo o co chodzi, ale Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) jak to Kisielowa... Wygadała się! Cieszycie się, że w "M jak miłość" Ewa i Marek będą mieli kolejnego potomka?

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 06.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa będzie w ciąży z Markiem? W "Kulisach serialu M jak miłość" Mostowiak i Kolęda aż się nad nią trzęsą! - Nie możesz robić takich rzeczy Przecież my z Markiem od zmysłów odchodzimy - krzyknie Jerzy, gdy Ewa będzie próbowała wykonywać zwyczajne, domowe czynności.

Zobacz: M jak miłość. Marek odetchnie z ulgą po kolejnej wizycie u lekarza

O co konkretnie chodzi? W "Kulisach serialu M jak miłość" nikt nie mówi dosłownie, że Ewa jest w ciąży z Markiem, ale wypowiedź Kisielowej daje wiele do myślenia: Trzeba przeczekać spokojnie. Im też się szybko znudzi. Pierwsze miesiące to fascynacja i nerwy, a potem to będzie stan normalny - powiedziała Małgorzata Różniatowska.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa dowiaduje się o chorobie Marka

- Obydwaj chodzą jak nakręceni. W takim stanie, w jakim jest Ewa... spodziewała się reakcji, ale chyba nie aż takiej - śmieje się Dominika Kluźniak w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Ja wiem, że mi trochę odbija. Zachowuję się tak, bo cię kocham - Marek przeprosi ukochaną za swoje zachowanie i obieca jej wsparcie. Co dokładnie się wydarzy? Oglądajcie nowe odcinki "M jak miłość"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: