SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa i Krzysztof na sekretnej randce?! Marek będzie śledził żonę

M jak miłość. Ewa i Krzysztof na sekretnej randce?! Marek będzie śledził żonę

05.10.2016, godz. 13:36
M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/Artrama

Nadchodzą problemy w serialu "M jak miłość" w małżeństwie Mostowiaków! Co zrobi Marek (Kacper Kuszewski), kiedy w 1246 odcinku "M jak miłość" zobaczy Ewę (Dominika Kluźniak) na "randce" z Krzysztofem (Karol Pocheć)? Ewie bardzo trudno będzie się wytłumaczyć ze spotkania z byłym mężem. Przesadna zazdrość Marka jedynie pogorszy sytuację.

"M jak miłość" odcinek 1246 - wtorek, 05.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa z "M jak miłość" na randce z Krzysztofem?! Tak pomyśli Marek, kiedy zobaczy ich razem w kawiarni przy jednym stoliku! Nie będzie wiedział, że Ewa spotkała swojego byłego męża przypadkowo wychodząc z filharmonii. W 1246 odcinku "M jak miłość" natkną się na siebie na koncercie, a potem wybiorą na koleżeńską kawę.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Jednakże w Marku, gdy tylko ich ujrzy, krew się zagotuje! Wejdzie do kawiarni i spyta z przekąsem, czy może się dosiąść. Jak podaje "Tele Tydzień" oczywiście Ewa od razu wyczuje, co się święci. Marek już od jakiegoś czasu wyczuwa zagrożenie ze strony Krzysztofa.

Mostowiakowa pomyśli, że jej ukochany ją śledził! Rozemocjonowana tą myślą wstanie z miejsca i pożegna się z Krzysztofem, po czym wyjdzie z kawiarni. Spotka się z mężem dopiero w domu, już późniejszym wieczorem. Marek będzie chciał przeprosić swoją żonę, jednak ta nie będzie chciała go słuchać. Każe mu wyjść, przy okazji stwierdzając, że ostatnie problemy w ich małżeństwie powstały przez niego, a nie przez Krzysztofa.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek oświadczy się, ale Marzenka powie "nie"

Marek musi poradzić sobie z chorobliwą zazdrością na punkcie eks męża swojej ukochanej, inaczej jego małżeństwo może się rozlecieć. A nawet, co gorsze, może wepchnąć swoją żonę wprost w ramiona Krzysztofa! Czy da sobie z tym radę i zrozumie, że Ewa kocha jego, a nie Szeflera zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: