SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska zmieniła fryzurę. Marta z M jak miłość już tak nie wygląda

M jak miłość. Dominika Ostałowska zmieniła fryzurę. Marta z M jak miłość już tak nie wygląda

22.04.2016, godz. 21:12
Dominika Ostałowska zmieniła fryzurę
Dominika Ostałowska zmieniła fryzurę foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Dominika Ostałowska przeszła metamorfozę! Serialowa Marta z "M jak miłość", która w ostatnich miesiącach sporo schudła, teraz postawiła na zmianę koloru włosów. Fryzura Dominiki Ostałowskiej wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda "M jak miłość" zrezygnowała z blond włosów na rzecz rudego koloru. Dominika Ostałowska nie przypomina już Marty Budzyńskiej z "M jak miłość".

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem Od kilku miesięcu widać, że Marta z "M jak miłość" sporo schudła. Aktorka zaczęła pracować nad swoim wyglądem i figurą latem 2015 roku. Wzięła się za siebie po tym jak z powodu choroby i bólu po śmierci mamy przytyła.

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska choruje na serce. Prosto z planu M jak miłość trafiła do szpitala

Wcześniej jej twarz wyglądała jak po operacji plastycznej. Co prawda gwiazda "M jak miłośc" przyznała się, że wstrzykiwała sobie botoks, by zlikwidować zmarszczki, ale już zrezygnowała z tych zabiegów. Teraz Dominika Ostałowska wygląda zdrowo, promiennie i do tego zachwyca nową fryzurą.

Na próbie spektaklu "Hawaje" w Teatrze Capitol gdzie Dominika Ostałowska gra jedną z głównych ról zaprezentowała swój odmieniony wygląd. Aktorka postawiła na inny kolor włosów. Pożegnała się z jasnym blondem na rzecz rudego odcienia.

Patrz: M jak miłość. Marta wróci do Andrzeja. Marysia i Barbara ocalą małżeństwo Budzyńskich

W takim wydaniu Dominice Ostałowskiej daleko do serialowej Marty z "M jak miłość". Po metamorfozie Ostałowskiej jej bohaterka na pewno także przejdzie przemianę. Ale Martę Budzyńską w nowej fryzurze widzowie zobaczą dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: