SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska wyrzucona z serialu?!

M jak miłość. Dominika Ostałowska wyrzucona z serialu?!

13.08.2017, godz. 11:00
M jak miłość, Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość, Marta (Dominika Ostałowska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Dominika Ostałowska wyrzucona z serialu "M jak miłość"?! Szokujące doniesienia pojawiły się w sieci! Czyżby Marta miała na stałe zniknąć z "M jak miłość"? Skąd decyzja produkcji i co powiedziała sama aktorka? Sprawdź!

"M jak miłość" po wakacjach 2017 od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Szok! Takiej wypowiedzi chyba nikt się nie spodziewał. Chociaż już jakiś czas temu pojawiały się doniesienia na temat odejścia Dominiki Ostałowskiej z serialu, okazywały się one być naciągane. Według doniesień "Faktu" teraz serialowa Marta z "M jak miłość" może zniknąć z produkcji na stałe.

- Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do „M jak miłość”. To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę - powiedziała Dominika Ostałowska w wywiadzie. Z innych źródeł wnioskujemy, że Marta w serialu "M jak miłość" nie zniknie tuż po wakacjach, tylko wróći do Polski i prawdopodobnie wtrąci się w relację Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Jej postać została mocno okrojona już dawno. Nie wiemy póki co, jak rozwinie się jej wątek, ale sądząc po słowach aktorki, Budzyńska wróci jedynie po to, by pożegnać się na stałe....

Czytaj: M jak miłość po wakacjach 2017: Co Janek ukrywa przed Ulą?

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Zobacz: M jak miłość. Kiedy Natalka i Franek wezmą ślub?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: