SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska straci pracę w M jak miłość?

M jak miłość. Dominika Ostałowska straci pracę w M jak miłość?

04.12.2016, godz. 17:15
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak foto: AKPA

Dominika Ostałowska straci pracę w serialu, który kochają miliony Polaków? Aktorka od 16 lat wciela się w rolę Marty Budzyńskiej, ale jej stan zdrowia sprawił, że żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) coraz rzadziej pojawia się na ekranie. Jak donosi jeden z tygodników, kariera aktorki jest zagrożona. Producenci pozbędą się Marty Budzyńskiej z "M jak miłość"?

"M jak miłość" premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Dominika Ostałowska kiedyś była wielką gwiazdą "M jak miłość", a dziś zmaga się z chorobą i została odsunięta od pracy na planie. Kiedyś aktorka spędzała 20 dni w miesiącu na planie, teraz praca zajmuje jej raptem 1-2 dni, a to przekłada się na marne zarobki. Co będzie dalej z córką Mostowiaków w "M jak miłość"?

Zobacz: M jak miłość. Ewa i Marek będą mieli dziecko!

Serialowa Marta Budzyńska zmaga się z chorobą serca. Już rok temu aktorka tłumaczyła, że jej zmiana wagi jest konsekwencją problemów z sercem. Tygodnik "Na żywo" twierdzi, że aktorka przez problemy ze zdrowiem straci pracę w kultowym serialu. Za Dominiką wstawił się nawet jej ekranowy mąż, ale to niewiele dało.

"Krystian wie, że koleżanka z planu sama wychowuje 14-letniego syna i próbował wstawić się za nią u producentów. Prosił, by nie ograniczali jej roli, ale niewiele zdziałał. Bo na telewizyjnych korytarzach coraz głośniej mówi się o tym, że Dominika zniknie z telenoweli na dobre" - czytamy w magazynie.

Obecnie Marty Budzyńskiej nie ma już w "M jak miłość". Bohaterka Dominiki Ostałowskiej wyjechała za granicę i zdecydowała się na rozwód z mężem. To dowód na to, że informator tygodnika może mieć rację. Czy będziecie tęsknić za Martą z "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: