SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła, ale katuje się dietami - WIDEO

M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła, ale katuje się dietami - WIDEO

08.09.2016, godz. 12:15
Dominika Ostałowska
Dominika Ostałowska foto: EAST NEWS

Dominika Ostałowska, gwiazda serialu "M jak miłość", w ciągu roku sporo schudła, by zaraz potem znowu przytyć. Ostatnio serialowa Marta Budzyńska z "M jak miłość" pojawiła się na pokazie mody dla puszystych i kolejny raz opowiedziała o tym jak wygląda jej walka z dodatkowymi kilogramami. Ostatnio Ostałowska porzuciła jednak diety, dobrze się czuje w swoim ciele i nie zamierza już drastycznie się odchudzać.

Za każdym razem gdy Dominika Ostałowska pojawia się w "M jak miłość" widzowie zastanawiają się co się stało, że Marta tak przytyła. Jeszcze kilka miesięcy temu wyglądała znacznie korzystniej. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 znów zmaga się z nadwagą, która jest widoczna szczególnie na jej twarzy.

Patrz: M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła, ale nie straci roli Marty Budzyńskiej

Ponad rok temu Dominika Ostałowska schudła kilkanaście kilogramów i zmieniła fryzurę, a jej metamorfoza była szeroko komentowana przez wszystkie portale. Wystarczyło jednak parę miesięcy, by aktorka z "M jak miłość" znów sporo przytyła.

Jej problemy z utrzymanie wagi są związane z chorobą tarczycy. Gwiazda "M jak miłość bardzo się starała, by zrzucić zbędne kilogramy - wciąż była na diecie i sporo ćwiczyła. Teraz jednak odpuściła sobie odchudzanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta wyjedzie do Kolumbii bez Andrzeja

- Wolę ważyć mniej niż więcej, ale z czasem nauczyłam się nie podchodzić do tego tak straszliwie dramatycznie i serio i mieć do tego dystans. Z latami trochę więcej ważę niż ważyłam, więc musiałam sie trochę przestawić na inne tryby. Ale myślę, że przyjazne i miłe osoby dają poczuje, że nie warto się tym przejmować - powiedziała w wywiadzie po pokazie kolekcji Vittoria Giovani dla osób puszystych.

Obecnie Marta z "M jak miłość" nie stosuje diet odchudzających. - Bardzo chętnie mogę schudnąć do roli, ale nie odważyłabym się przytyć. Nie muszę się katować dietami, bo nie jestem wielkim miłośnikiem jedzenia. Zmuszam się do tego, by jeść regularnie i żeby metabolizm pobudzać - przyznała.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Wywiad z Dominiką Ostałowską >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: