SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska pęka z dumy. Jej 14-letni syn Hubert jest do niej podobny

M jak miłość. Dominika Ostałowska pęka z dumy. Jej 14-letni syn Hubert jest do niej podobny

25.06.2016, godz. 20:30
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak foto: AKPA

Dominika Ostałowska i jej 14-letni syn Hubert Zduniak mają ze sobą wiele wspólnego! I nie chodzi tylko o to, że przez jakiś czas grali razem w "M jak miłość". Serialowa Marta Budzyńska z "M jak miłość" nie ukrywa, że Hubert jest do niej bardzo podobny. Nie dość, że aktorstwo jest jego wielką pasją, to jeszcze oddziedziczył po sławnej mamie taką samą wrażliwość. Także fizycznie Hubert Zduniak jest bardzo podobny do Dominiki Ostałowskiej oraz swojego ojca, Huberta Zduniaka.

Dominika Ostałowska, gwiazda "M jak miłość", pęka z dumy na samą myśl o swoim 14-letnim synu Hubercie, którego ma z zakończenego rozwodem małżeństwa z aktorem Hubertem Zduniakiem. To właśnie on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Łączy ich szczególna więź. I choć rzadko pojawiają się razem na czerwonym dywanie, to kiedy już pozują fotoreporterom widać jak są ze sobą blisko związani.

Patrz: M jak miłość. Dominika Ostałowska znów przytyła! Co się stało z Martą z M jak miłość?

Syn Dominiki Ostałowskiej tak jak jego rodzice aktorzy marzy, by w przyszłości zrobić karierę filmową. Na razie na za sobą tylko debiut w "M jak miłość". Trzy lata temu grał w serialu Piotrusia, nieślubnego syna Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i jego byłej kochanki Edyty (Ewa Bukowska). Jednak po pół roku zniknął z obsady "M jak miłość". Scenarzyści wysłali Piotrusia, Edytę i jej męża Janusza (Wojciech Błach) za granicę.

Hubert Zduniak jest jednak w takim wieku, że świat filmu stoi przed nim otworem. Tym bardziej, że 14-latek doskonale wie jak wygląda życie aktora, bo całe dzieciństwo przypatrywał się sławnym rodzicom. Niedawno Dominika Ostałowska w wywiadzie dla tygodnika "Życie na gorąco" przyznała, że nie zamierza Hubertowi zabrać pójść tą drogą.

- Hubert od najmłodszych lat przebywał w naszym artystycznym świecie, więc w pewnym momencie poczuł się jego częścią i zapragnął spróbować własnych sił. Mogłabym mu sporo nieciekawych rzeczy opowiadać o aktorstwie, żeby go zrazić, ale myślę, że to nie ma sensu. Nie mogę próbować zabić pasji u własnego dziecka. Każdy człowiek uczy się na swoich błędach - powiedziała aktorka z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się?

Serialowa Marta z "M jak miłość" jest dumna z tego, że Hubert jest do niej tak podobny, że z każdym dniem coraz bardziej ją przypomina. - Często mamy podobne odczucia. Zdarza się, że oglądamy razem jakiś film. Ja coś pomyślę, a potem syn te same myśli wypowiada na głos. Rozmawia się z nim jak z dorosłym człowiekiem - dodała Ostałowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: