SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska o relacach z byłym mężem

M jak miłość. Dominika Ostałowska o relacach z byłym mężem

19.07.2017, godz. 15:45
Dominika Ostałowska i Hubert Zduński
Dominika Ostałowska i Hubert Zduński foto: x-news

Gwiazda serialu „M jak miłość” Dominika Ostałowska rozstała się ze swoim mężem Hubertem Zduniakiem kilka lat temu, ale oboje do dziś mają ze sobą dobry kontakt. Aktorka w ostatnim z wywiadów dla serwisu Plejada.pl zdradziła, jak mają się jej relacje z byłym mężem i jak dbać o relacje z naszymi drugimi połówkami. Sprawdźcie!

"M jak miłość" po wakacjach 2017 od września w TVP2

„M jak miłość” po wakacjach 2017 od września w TVP2

Dominika Ostałowska zyskała sympatię fanów serialu „M jak miłość” grając rolę Marty Mostowiak od samego początku produkcji (2002 r.). Prawą jest, że aktorka nie pojawia się publicznie za często, mimo to przeróżne portale plotkarskie rozpisują się o jej życiu. Jednym z ostatnich tematów przewodnich był jej mąż, Hubert Zduniak.

Ostatnimi czasy krążyły w tabloidach plotki, jakoby Dominika Ostałowska pogodziła się z byłym partnerem. Gwiazda skomentowała plotki w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl:

- Mój były mąż jest dorosłym człowiekiem i nie mam ani powodów, ani prawa komentować tego, co dzieje się w jego życiu. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że nigdy nie pokłóciłam się z byłym partnerem, więc nie mamy powodów, by się godzić. Rozstaliśmy się, lecz nigdy w charakterze konfliktu. Cała reszta to już nasza prywatna sprawa, której nie chciałabym komentować — opowiedziała aktorka portalowi Plejada.pl

Aktorka w dalszej części wywiadu przyznała również, że w sprawach sercowych najważniejsza jest rozmowa z sobą:

- Najważniejsze jest to, żeby najpierw być w harmonii z samym sobą, dopiero później można budować relacje z innymi ludźmi. Najważniejsza jest świadomość siebie, dopiero później można zrozumieć drugiego człowieka i starać się zbudować z nim jakąś przyszłość. Jeśli nie dogadujemy się sami ze sobą, trudno liczyć na to, że dogadamy się z drugą osobą, bo prędzej czy później dojdzie do konfliktu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z różnych rzeczy, zasięgają porad psychoterapeutów. Dopiero dłuższa kontemplacja własnej natury daje nadzieję na sukces - dodała w wywiadzie dla Plejada.pl

Niech wielu wielbicieli aktorki weźmie sobie jej słowa do serca! Wszystko, co mówi, jest oparte o jej doświadczenia życiowe... Dziękujemy Dominika!

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Iza promienieje w ciąży

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: