SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Dominika Ostałowska celem ataku hejterów! To dlatego schudła

M jak miłość. Dominika Ostałowska celem ataku hejterów! To dlatego schudła

18.11.2015, godz. 08:16
M jak miłość. Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość. Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, która w ciągu ostatnich kilku miesięcy sporo schudła, będzie też widoczna w "M jak miłość"! Marta wróci do Polski z Kolumbii w 1176 odcinku "M jak miłość" zupełnie odmieniona. Dominika Ostałowska w "Kulisach serialu M jak miłość" wyznała, że zdecydowała się na metamorfozę, bo miała dosyć hejterów, którzy zarzucali jej, że jest za gruba.

Marta z "M jak miłość" przeszła na dietę, oddała się w ręce osobistego trenera i dzięki temu schudła już ponad 10 kg. Dlaczego gwiazda "M jak miłość" zmieniła swój wygląd? Czy tylko dlatego, że miała dosyć złośliwych komentarzy, w których wytykano jej, że jest za gruba?

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska schudła 10 kg. Jak zmieniła się Marta z M jak miłość - ZDJĘCIA

- Pomysł metamorfozy wziął się z kilku przyczyn. Przez jakiś czas rozmawiałam ze znajomymi i jakoś tak miałam poczucie, że uważają, że trochę za mało myślę o sobie i o swojej przyszłości. Druga strona była taka, że w życiu zdarzają się czasem różne sytuacje. Te najbardziej stresujące z jednej strony nas podłamują, a z drugiej mogą być takim impulsem, żeby coś zmienić - tłumaczy aktorka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Po śmierci swojej mamy Dominika Ostałowska kiepsko sobie radziła z tą stratą. - Nie bardzo wiedziałam co ze sobą zrobić jak już nie musiałam się nią zajmować. I okazało się, że nie umiem się zajmować sobą. Hejt też miał znaczenie - wyznała Ostałowska.

Zobacz: M jak miłość. Marta ma kochanka! Z kim Budzyńska zdradza męża?

Gwiazda "M jak miłość" w ciągu trzech miesięcy przytyła aż 15 kg. Ostatnio jednak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy i wrócić do dawnej wagi. Zrobiła badania, konsultowała się z dietetykami, zabrała się za ćwiczenia na siłowni pod okiem trenera osobistego, Huberta Staniszewskiego.

Zdecydowała się też zrobić testy nadwrażliwości pokarmowej. - U mnie okazało się, że jestem uczulona na większość przypraw. Teraz gotuję bez wody i zrezygnowałam ze smażenia - przyznała.

Teraz Dominika Ostałowska ma jeden cel - chce się czuć dobrze w swoim ciele. Metamofroza gwiazdy "M jak miłość" ma też wpływ na losy Marty Budzyńskiej.

- Transformacja Marty jest uzależniona od scenarzystów "M jak miłość". Myślę, że część mojej mentaloności przeniesie się na plan. Mam nadzieję, że będę miała szansę wesprzeć Martę swoimi doświadczeniami - stwierdziła aktorka.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: