SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek ostrzega Natalkę i Franka przed swoją matką

M jak miłość. Darek ostrzega Natalkę i Franka przed swoją matką

08.01.2017, godz. 15:00
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat) foto:

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) znów pojawi się w Grabinie, by odebrać Natalce (Marcjanna Lelek) córeczkę! Czy Hania (Maja Marczak) trafi w ręce zaborczej babci? Darek (Marcel Sabat) w 1270 odcinku "M jak miłość" ostrzeże Franka (Piotr Nerlewski) i Natalkę przed własną matką! Niedługo później ślad po nim przepadnie. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W premierowych odcinkach "M jak miłość" do Grabiny znów przyjedzie Darek ze swoją matką. To oczywiście zapowiedź wielkich kłopotów w życiu Natalki i jej najbliższych, którzy już przekonali się, że Majowa jest gotowa na wszystko.

Zobacz: M jak miłość. Matka Franka odciągnie Justynę od syna?

- Natalka nie lubi matki Darka, co jest oczywiste. Nieufnie podchodzi do tej kobiety, boi się jej. A dobrze wie, że jej pojawienie się zwiastuje kłopoty. Kiedy on ostrzega ją przed matką, ona mu ufa - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1270 odcinku "M jak miłość" Majowa postanowi odebrać Mostowiakom najmłodszego członka rodziny - Chcę mieć prawdziwy kontakt z moją wnuczką. Mieć realny wkład w wychowanie Hani - powie synowi Katarzyna.

- Celem Katarzyny Maj jest przejęcie Hani. Tematem Natalki, jej odczuć, w ogóle się nie zajmuje. Podstawą jej funkcjonowania jest sukces, metody nie są istotne. Syn niewiele ma do powiedzenia - powiedziała bez owijania w bawełnę Grażyna Strachota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka ostrzeże Asię przed Jackiem

Franka zaniepokoi się pojawienie Darka - co jest zrozumiałe. Tym razem okaże się jednak, że Maj nie chce kontynuować gry swojej matki. W premierowych odcinkach "M jak miłość" Darek odwiedzi byłą ukochaną i jej nowego partnera - Chcę ostrzec Natalkę przed moją matką - powie Zarzyckiemu chłopak, który kilka dni później przepadnie bez śladu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: