SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy to koniec M jak miłość? Jest decyzja TVP i oświadczenie producenta

M jak miłość. Czy to koniec M jak miłość? Jest decyzja TVP i oświadczenie producenta

24.03.2016, godz. 10:37
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski), Basia (Gabriela Raczyńska), Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec "M jak miłość" nie nastąpi tak szybko. Przez długi czas nie było wiadomo czy serial o Mostowiaków, który gromadzi przed telewizorami blisko 7 mln widzów zostanie zdjęty z anteny. Ale zapadła już decyzja TVP, która jest efektem porozumienia z producentem "M jak miłość". Serial zostaje w telewizji co najmniej do końca 2016 roku. Co dalej będzie z "M jak miłość"? Tego jeszcze nie wiadomo.

Fani "M jak miłość" mogą spać spokojnie jeszcze przez dziewięć miesięcy! Nie ma szans, by prezes Jacek Kurski i władze TVP zlikwidowały "M jak miłość". Serial o perypetiach rodziny Mostowiaków będzie emitowany w TVP2 do końca 2016 roku.

Producent "M jak miłość" wydał specjalne oświadczenie w sprawie plotek sugerujących, że produkcja zostanie niebawem zakończona.

Patrz: M jak miłość. ZWIASTUN nowych odcinków. Co się wydarzy u Mostowiaków? - WIDEO

Producent serialu „M jak miłość” ma przyjemność powiadomić o decyzji Telewizji Polskiej S.A. o dalszej emisji odcinków serialu. Program będzie emitowany o tej samej, stałej porze na antenie TVP2 co najmniej do końca 2016 roku. "M jak miłość" jest najbardziej oglądanym programem we wszystkich stacjach w Polsce. W sezonie 2015 odcinki oglądało średnio 6,6 mln widzów - czytamy w oświadczeniu, które dostała redakcja portalu SuperSeriale.pl.

Jednocześnie twórcy "M jak miłość" ucinają wszystkie spekulacje według których kręcenie odcinków serialu jest nieopłacalne, aktorzy zarabiają za dużo, a produkcja nie przynosi dochodów TVP.

Patrz: M jak miłość. Mostowiakowie uratowani! Aktorzy zarobią mniej

Ceny reklam przy „M jak miłość” są najdroższe pośród wszystkich pozycji TVP2. Jednocześnie koszty produkcji „M jak Miłość” są jednymi z najniższych pośród wszystkich polskich seriali w podobnym formacie emitowanych w prime time, dlatego „M jak miłość” jest serialem dochodowym, który przynosi zyski Telewizji Polskiej - wyjaśnia producent.

Tadeusz Lampka, prezes MTL Maxfilm, czyli firmy produkującej "M jak miłość" zapewnia, że twórcy myślą przede wszystkim o widzach. Cała ekipa bardzo się stara, by spełniać oczekiwania Polaków. I to przekłada się na wysoką oglądalność "M jak miłość".

- "M jak miłość" jest serialem misyjnym, ponieważ promuje tradycyjne, rodzinne wartości oraz porusza ważne problemy społeczne. Dlatego bardzo się cieszymy, że kontynuujemy emisje serialu na antenie Telewizji Publicznej, z którą jesteśmy związani od 16 lat” – wyjaśnił Tadeusz Lampka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: