SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy Piotrek zdradzi Kingę z Olgą? Marcin Mroczek ujawnia kulisy M jak miłość

M jak miłość. Czy Piotrek zdradzi Kingę z Olgą? Marcin Mroczek ujawnia kulisy M jak miłość

22.05.2016, godz. 20:00
M jak miłość odc. 1227. Piotrek (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odc. 1227. Piotrek (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Olga (Katarzyna Grabowska) z "M jak miłość" osiągnie wreszcie swój cel i uwiedzie Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek)? Z każdym dniem 19-letnia córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) jest coraz bardziej zauroczona Piotrkiem. W 1227 odcinku "M jak miłość" Zduński zauważa, że Olga liczy na coś więcej niż tylko przyjaźń. W "Kulisach serialu M jak miłość" Marcin Mroczek zdradził czy w kolejnych odcinkach jego bohater skusi się na romans z Olgą i zdradzi z nią Kingę (Katarzyna Cichopek).

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że w serialu "M jak miłość" Piotrek Zduński wpadł w oko Oldze wiadomo już od dawna. Początkowo nastolatka niezbyt lubiła nowego szofera swojego ojca. Wszystko się zmieniło kiedy Piotrek udowodnił jej, że może na niego liczyć.

Przez krótki czas był chłopcem na posyłki Olgi, ale dzięki niemu 19-latka zrozumiała, że imprezy z kolegami, narkotyki i alkohol to droga donikąd. Gdy Zduński zaczął udzielać Oldze korepetycji z matematyki dziewczyna dostrzegła w nim mężczyznę, z którym mogłaby być. Oczywiście nie wiedząc, że Piotrek ma żonę. Dopiero w 1226 odcinku "M jak miłość" Kinga przyznaje się Oldze, że jest żoną Zduńskiego. Nastolatka jest zawiedziona lecz nie zamierza odpuścić sobie kierowcy.

Patrz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

Gdy w 1227 odcinku "M jak miłość" Górecki dowiaduje się, że Piotrek był prawnikiem i zwalnia go z pracy, Olga staje  w obronie szofera. Nie chce stracić Piotrka, dlatego robi wszystko, by ojciec zmienił zdanie. Zduński zaczyna się orientować, że Olga traktuje go nie tylko jak zwykłego znajomego. Ale z jego strony nie ma mowy o żadnym uczuciu. Piotrek nie myśli o tym, by zdradzić Kingę z Olgą.

- Relacje Piotrka i Olgi są trudne, bo Piotrek chce sumiennie podchodzić do pracy. Nawet do pracy szofera. I nie chce się plątać w żadne przyjaźnie, tym bardziej z córką szefa - wyjaśnił Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Śledztwo Piotrka. Na zlecenie Góreckiego znajdzie zabójcę jego żony

Zakochana Olga jest tak zapatrzona w Piotrka, że nie bierze pod uwagę faktu, że Zduński nie jest nią zainteresowany. - Olga widzi to co chce widzieć. Każdą jego pomoc, nawet najmniejszą, jakiś gest odbiera jakby coś miało z tego być... - przyznała Katarzyna Grabowska.

Tuż po tym jak Górecki z powrotem przyjmuje Piotrka do pracy i oferuje mu posadę asystenta, Olga dzwoni do kierowca, żeby zapewnić go jak bardzo się cieszy z decyzji ojca. Ma nadzieję, że Piotrek zostanie z nimi na zawsze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: