SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy Paweł i Ala wyjadą? Rafał Mroczek zostaje w M jak miłość

M jak miłość. Czy Paweł i Ala wyjadą? Rafał Mroczek zostaje w M jak miłość

26.10.2015, godz. 21:33
M jak miłość odcinek 1166. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1166. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) nie wyjadą do Anglii! Zduńscy bankrutują, a ich interesy przynoszą same straty. Dlatego postanawiają przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii i tam znaleźć dobrze płatną pracę. Wygląda jednak na to, że ich plan się nie powiedzie. Mostowiakowie zrobią wszystko, żeby zatrzymać ich w Polsce. Rafał Mroczek zdradził, że jego wyjazd do Anglii nie dojdzie do skutku... A to oznacza, że aktor nie odchodzi z "M jak miłość".

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Pawła i Ali z ''M jak miłość''. Zduńscy mają kłopoty i planują przeprowadzkę do Anglii, ale to niekoniecznie musi się tak skończyć.

Zobacz: M jak miłość. Kinga Zduńska w szpitalu. Co się stanie?

Paweł i Ala toną w długach, są już praktycznie bankrutami, lecz z pomocą przychodzą im Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek). Postanowają pożyczyć Pawłowi kilka tysięcy złotych, by uratował  ''Bistro za rogiem'' przed upadkiem. Niestety w 1166 odcinku "M jak miłość" gotówka na pokrycie zadłużenia pada łupem Kuby Markowskiego (Marcin Piętowski), który okazuje się złodziejem i oszustem.

Po kradzieży Ala i Paweł nie mają wyjścia. Zakochani postanowiają wyjechać do Anglii, żeby tam zarobić pieniądze i odbić się od finansowego dna. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zrobią wszystko, żeby Paweł nie wyjeżdżał z kraju. Uda im się?

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał Mroczek o odejściu z M jak miłość: "Nie chciałem być w takiej sytuacji"

Wiele na to wskazuje. Paweł i Ala być może zostaną w Polsce. Rafał Mroczek udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie, z uspokajającym podpisem. ''Dziewczyny... ten wyjazd do Anglii to jeszcze nic pewnego!'' - czytamy pod zdjęciem.

Czy to znaczy, że Paweł nie wyjedzie za granicę? Jak Mostowiakowie zatrzymają wnuka w kraju? Aktor niedawno przyznał, że nie planuje odchodzić z "M jak miłość", więc jego pobyt za granicą potrwa krótko, lub w ogóle nie dojdzie do skutku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Dziewczyny... ten wyjazd do Anglii to jeszcze nic pewnego!Pon i Wt o 20:45 TVP 2 serial "M jak Miłość".

Posted by Rafał Mroczek on 13 października 2015
Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: