SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy Olek pokocha Maćka jak syna? Franciszek Przanowski o kulisach M jak miłość

M jak miłość. Czy Olek pokocha Maćka jak syna? Franciszek Przanowski o kulisach M jak miłość

24.09.2016, godz. 14:00
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Franciszek Przanowski (10 l.) w "M jak miłość" gra od stycznia 2015 roku. Od chwili gdy pojawił się w serialu losy jego bohatera bardzo się skomplikowały. Maciek został adoptowany przez Magdę (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel), ale nie czuje się dobrze w nowej rodzinie. Dlaczego? Bo Olek nie potrafi go pokochać jak syna. Jak potoczą się dalej losy Maćka w "M jak miłość"? Na razie pewne jest, że Olek rozstanie się z Magdą i wyjedzie do Kuwejtu. Maciek kolejny raz straci więc ojca...

Franciszek Przanowski w programie "Pytanie na śniadanie" pojawił się z prawdziwymi rodzicami i bratem, by opowiedzieć o rozterkach adoptowanego chłopca w "M jak miłość". 10-letni Maciek wzrusza widzów, bo jak na tak małego chłopca sporo przeszedł. Śmierć ojca, Krzysztofa Romanowskiego (Rober Wabich), pobyt w domu dziecka, a teraz brak miłości ze strony nowego taty.

Patrz: M jak miłość. Olek zostawi Magdę i Maćka. Wyjedzie do Kuwejtu bez rodziny

Bo choć po adopcji Maćka jego przybrani rodzice starają się zapewnić mu opiekę i stworzyć kochającą rodzinę, to nie do końca im wychodzi. Magda od razu odnalazła się w roli matki, lecz jej mąż Olek nie dorósł jeszcze do tego, by być ojcem. Lubi Maćka, ale nie kocha go jak własne dziecko. Momentami zachowuje się tak, jakby nie brał na siebie odpowiedzialności za rodzinę.

Co będzie dalej z Maćkiem w nowych odcinkach "M jak miłość"? - Moi przybrani rodzice mają trudną sytuację, bo Olek dostał ofertę pracy w Kuwejcie i chce wyjechać, a Magda nie chce mu na to pozwolić. I robi się niezbyt przyjemnie... Jest mała szansa na to, że Olek zaakceptuje Maćka, ale łatwo nie będzie - powiedział Franciszek Przanowski w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?


Prywatnie Franciszek Przanowski ma starszego brata, 15-letniego Janka. Rodzicami serialowego Maćka z "M jak miłość" są Małgorzata i Karol Przanowscy. Ojciec małego aktora z zawodu jest doktorem nauk fizycznych. Ani on ani mama Franciszka nie mają nic wspólnego ze środowiskiem show-biznesu.

Rodzice Franciszka Przanowskiego powiedzieli, że 10-latek od najmłodszych lat zdradzał talent aktorki, jest inteligentnym chłopcem i świetnie się odnajduje w różnych miejscach, ma dobre wyczucie sytuacji. Pierwszy takim momentem, w którym rodzice zauważyli, że ich syn nadaje się na aktora, były zajęcia dubbingowe.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: