SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Córka Mostowiaka policjantką. Ojciec zniszczy jej karierę?

M jak miłość. Córka Mostowiaka policjantką. Ojciec zniszczy jej karierę?

11.10.2016, godz. 10:30
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

Natalka (Marcjanna Lelek) dostaje pracę na komisariacie. Jednak w 1248 odcinku "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) z obawy o córkę poprosi jej szefa Staszka (Sławomir Holland) by przydzielił jej papierkową robotę! Dlaczego Mostowiak w 1248 odcinku "M jak miłość" chce ograniczyć rozwój zawodowy swojej córki?

"M jak miłość" odcinek 1248 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalia chce zostać policjantką i uda jej się dostać pracę na komisariacie. Jednakże pierwszy dzień pracy upłynie jej na porządkowaniu stert papierów i różnego rodzaju dokumentów policyjnych - akta spraw, dane osobowe, stare sprawozdania.

Zobacz: M jak miłość. Ula z zazdrości o leśniczego Franka zniszczy jego związek z Natalką?

Staszek każe jej również wprowadzić te wszystkie dane do komputera. Mostowiakówna nie będzie tym zachwycona, ale praca to praca, każdy od czegoś zaczynał.

- Od dawna obiecywałem sobie, że zrobię skany i wprowadzę je do komputera - powie Popławski dziewczynie - mogłabyś się tym zająć na początek?

Na pewno szef znalazłby inne zajęcie dla Natalii, gdyby nie jej ojciec. Marek poprosił Staszka, by dał Natalce jakąś nudną i żmudną robotę. Będzie miał nadzieję, że cóka szybko się znudzi. Wszystko to z obawy o jej życie i zdrowie. Praca policjanta, a już szczególnie policjantki nie jest dla każdego. Z każdej strony czyha niebezpieczeństwo. Przynajmniej według Marka, który troszczy się o córkę.

Jednak Popławski powie młodej Mostowiakównie, że chce, by została u nich dłużej i liczy na udaną współpracę z nią. Juz po pierwszym dniu spodobała mu się nowa pracownica.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w tajemnicy przed Tomkiem umawia się z Jackiem

Ciekawe co zrobi Natalka, gdy dowie się, kto odpowiada za jej nudną, mało rozwijającą pracę. Wścieknie się, a może nie przejmie? Czy zaważy to na jej karierze? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: