SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Co dalej z Lucjanem Mostowiakiem?

M jak miłość. Co dalej z Lucjanem Mostowiakiem?

23.04.2017, godz. 20:04
M jak miłość 90. urodziny Witolda Pyrkosza i Teresa Lipowska
M jak miłość 90. urodziny Witolda Pyrkosza i Teresa Lipowska foto: mjakmilosc.tvp.pl

Informacja o śmierci Witolda Pyrkosza kompletnie załamała fanów serialu "M jak miłość" i aktorów, którzy mieli okazję z nim współpracować. Co wydarzy się dalej w serialu "M jak miłość"? Bez Lucjana Mostowiaka to już nie będzie to samo. Jak potoczą się losy rodziny Mostowiaków i czy Barbara (Teresa Lipowska) poradzi sobie bez ukochanego?

Nie żyje Witold Pyrkosz, co dalej z Lucjanem Mostowiakiem w "M jak miłość"?

Wiadomość o śmierci Witolda Pyrkosza właśnie obiegła świat. Aktor miał 90 lat, a od 17 lat wcielał się w rolę serialowego Lucjana Mostowiaka w "M jak miłość". Fani go pokochali. Zawsze usmiechnięty, wierny Barbarze i pracowity, ostatnio nie czuł się najlepiej. W serialu "M jak miłość" Lucjan od dłuższego czasu chorował na serce i nie gościł nawet na weselu Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk).

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie żyje

W serialu "M jak miłość" Lucjan Mostowiak wciąż żyje, ale producenci będą teraz musieli zająć się jego postacią. Prawdopodobnie w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2017 Barbara Mostowiak pochowa swojego męża. To dramat dla fanów "M jak miłość", którzy nie wyobrażali sobie produkcji bez seniora. Teraz, gdy wydarzyło się najgorsze, Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) będą musieli zająć się pogrążoną w żałobie matką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: