SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Co będzie z Lenką? Kinga i Piotrek zabiorą córkę ze szpitala

M jak miłość. Co będzie z Lenką? Kinga i Piotrek zabiorą córkę ze szpitala

18.12.2015, godz. 09:02
M jak miłość odc. 1197. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1197. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha) foto: materiał prasowy

Czy Lenka (Marysia Głowacka) z "M jak miłość" przeżyje? Fani serialu zadręczają się tym pytaniem od chwili gdy Katarzyna Cichopek zdradziła, że córka Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich będzie bliska śmierci. Wkrótce w "M jak miłośc" Lenka trafi do szpitala, a Kinga pogrąży się w rozpaczy ze strachu o życie córki. Nowe zdjęcie Kasi Cichopek na Facebooku z planu "M jak miłość" rozwiewa jednak wszystkie wątpliwości - Lenka nie umrze. Po dłuższym pobycie w szpitalu wróci do domu, a Zduńscy specjalnie dla niej urządzą powitalne przyjęcie.

Śmierć Lenki w "M jak miłość" w ogóle nie wchodzi w grę! Ostatnio na fanów "M jak miłość" padł blady strach. A wszystko przez Katarzynę Cichopek i Rafała Mroczka, którzy ujawnili wstrząsające kulisy nowych odcinków "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga w szpitalu czuwa przy córce. A gdzie Piotrek?

Serialowa Kinga Zduńska w programie "Pytanie na śniadanie" zapowiedziała, że Kingę i Piotrka spotka wielka tragedia - ich córka będzie bliska śmierci. - Teraz te dramaty, które gramy, to będzie coś niesamowitego! Ja płakałam, jak czytałam scenariusz w domu. Ta moja Lenka zagrała tak, że jestem z niej superdumna - przyznała aktorka.

A Rafał Mroczek poszedł jeszcze o krok dalej i opublikował na Facebooku zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym Kinga płacze na szpitalnym korytarzu, a Paweł i Magda (Anna Mucha) wspierają ją w tych trudnych chwilach.

Oczywiście gwiazdy "M jak miłość" nie mogły zdradzić nic więcej, bo obowiązuje ich tajemnica. Wiadomo jednak, że wątek walki o życie Lenki pojawi się w serialu już niebawem.

Patrz: M jak miłość. Magda umrze na oczach Olka? Serce Magdy przestanie bić!

Najwidoczniej Kasia Cichopek chciała uspokoić widzów "M jak miłość", bo zamieściła na Facebooku także zdjęcie z przyjęcia powitalnego na cześć Lenki, które odbędzię w domu Zduńskich na Deszczowej.

Co prawda na fotce z planu "M jak miłość" aktorka pozuje razem ze swoim serialowym synem Mikołajem (Ignacy Wudkiewicz), ale napis "Witaj w domu" na wywieszonym transparencie wyjaśnia wszystko.

Dzień dobry :) pozdrawiamy Was z planu MjM :*

Posted by Katarzyna Cichopek on 2 listopada 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: