SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Chrzciny Hani. Natalka ochrzciła córkę w tajemnicy przed widzami M jak miłość

M jak miłość. Chrzciny Hani. Natalka ochrzciła córkę w tajemnicy przed widzami M jak miłość

14.12.2015, godz. 09:12
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski), Basia (Gabriela Raczyńska), Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

To będzie jedno z najradośniejszych wydarzeń w "M jak miłość"! Natalka (Marcjanna Lelek, 20 l.), adoptowana córka Hanki (Małgorzata Kożuchowska, 44 l.) i Marka (Kacper Kuszewski, 39 l.) ochrzci swoją córeczkę, która na cześć zmarłej babci otrzymała imię... Hania (Maja Marczak)! Ale widzowie "M jak miłość" nie zobaczą chrzcin Hani. Te sceny zostały wycięte z serialu.

Sceny chrztu nie zostaną jednak pokazane w serialu. "Super Express" dotarł do zdjęć z uroczystości. Producenci "M jak miłość" zdecydowali, że uroczystość nie będzie pokazana w serialu.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy zostanie ojcem Hani

Widzowie zobaczą jedynie scenę, w której w 1182 odcinku "M jak miłość"  rodzina Mostowiaków przegląda zdjęcia z chrztu. Rodzicami chrzestnymi małej Hani, zgodnie z życzeniem Natalki, zostali Ula (Iga Krefft, 20 l.) i leśniczy Franek (Piotr Nerlewski, 26 l.).

Mostowiakowie zorganizują przyjęcie w domu w Grabinie. Nie zabraknie na nim seniorów rodu Barbary (Teresa Lipowska, 78 l.) i Lucjana (Witold Pyrkosz, 89 l.) oraz dumnego dziadka, Marka.

Patrz: M jak miłość. Marcin znajdzie mamę dla Szymka. Nowa Kasia znakiem z nieba zmarłej Kasi

Wśród gości pojawią się także Paweł (Rafał Mroczek, 33 l.), Ala (Olga Frycz, 29 l.) i Basia (Gabriela Raczyńska, 10 l.). Zduński zachwycony Hanią nie będzie chciał wypuścić jej z rąk! Czyżby i jemu marzyło się dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: