SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Chrzciny Hani, córki Natalki, w nowym domu Mostowiaków

M jak miłość. Chrzciny Hani, córki Natalki, w nowym domu Mostowiaków

02.09.2015, godz. 09:45
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Poród Natalki (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" otworzy nowy rozdział w życiu córki Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Narodziny Hani, która przyjdzie na świat w samochodzie leśniczego Franka (Piotr Nerlewski) w nowych odcinkach "M jak miłość" w październiku będą wielkim świetem w rodzinie. Mostowiakowie choć chwilę zapomną o pożarze domu w Grabinie i o remoncie, dzięki któremu odzyskają dach nad głową. Chrzciny Hani odbędą się już w nowym domu Mostowiaków. Z tej okazji cała rodzina przyjedzie do Grabiny.

Dzisiaj pierwszy odcinek serialu "M jak Miłość". Hmmy! Pierwszy po wakacjach󾍇Zapraszamy - aktorzy i ekipa serialu.

Posted by Rafał Mroczek on 31 sierpnia 2015

Kiedy Natalka Mostowiak urodzi swoją córkę Hanię stanie przed poważnym dylematem gdzie zamieszka z dzieckiem. Spalony dom w Grabinie wciąż bowiem będzie remontowany.

Młoda mama i jej córeczka na jakiś czas wprowadzą się do domu Jerzego Kolędy w Lipnicy gdzie przeprowadzili się także Marek z Ewą (Dominika Kluźniak) i synami - Mateuszem (Krystian Domagała) i Antkiem (Jakub Jankiewicz).

Przeczytaj: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

Ale kilka tygodni po porodzie Natalka z Hanią i resztą rodziny Mostowiaków znów wróci do Grabiny. W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą późną jesienią 2015 nowy dom Mostowiaków po remoncie będzie gotowy do zamieszkania.

Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) skończą wreszcie swoją tułaczkę po rodzinie i znów będą gospodarzami w Grabinie. Wkrótce po przeprowadzce do wyremontowanego po pożarze domu rodzina Mostowiaków będzie świętować pierwszą ważną uroczystość - chrzciny Hani.

Patrz: M jak miłość. Poród Natalki Mostowiak. Urodzi córkę Hanię w aucie leśniczego Franka

Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł Zduński na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcie z planu "M jak miłość" z kręconych właśnie nowych odcinków, które widzowie TVP2 zobaczą w telewizji dopiero pod koniec roku. Na fotografii z chrztu małej Hani rodzina Mostowiaków nareszcie jest w swoim nowym domu w Grabinie.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: