SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Choroba matki Franka ciężką próbą dla związku Natalki i Franka

M jak miłość. Choroba matki Franka ciężką próbą dla związku Natalki i Franka

06.04.2016, godz. 16:00
M jak miłość. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Matka Franka (Jowita Budnik) z "M jak miłość" śmiertelnie chora! W 1218 odcinku "M jak miłość" Zarzycka przyznaje się Natalce Mostowiak (Marcjanna Lelek), że może wkrótce umrzeć, bo lekarze wykryli u niej złośliwy toczeń. Jednocześnie prosi ukochaną Franka o dyskrecję, bo chce, by syn nie dowiedział się o jej chorobie. Natalia ukrywa przed Frankiem, że jego matka walczy o życie. Choroba Zarzyckiej wystawia związek zakochanych z Grabiny na ciężką próbę.

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Matka Franka z "M jak miłość" powierza Natalce swój największy sekret. W 1218 odcinku "M jak miłość" Zarzycka wyznaje przyszłej synowej, że jest ciężko chora na toczeń.

Natalia zauważa bowiem, że kobieta bardzo źle wygląda i jest osłabiona. Ponieważ Zarzycka nie chce martwić syna, który właśnie trafił do szpitala po brutalnym napadzie, prosi dziewczynę syna, by pomogła jej zachować chorobę w tajemnicy.

- Natalka jest bardzo przejęta chorobą Franka, bo jest jedyną osobą, która o tym wie. Obiecuje jej, że nie będzie o tym mówiła Frankowi ani nikomu innemu - ujawniła w "Kulisach serialu M jak miłość" Marcjanna Lelek.

Patrz: M jak miłość. Tomek straci Joasię i pracę w policji

Czy tajemnica Natalki i Zarzyckiej wyjdzie na światło dzienne? Czy matka Franka przyzna się synowi, że jest umierająca?

- Zarzycka doskonale zdaje sobie sprawę, że prędzej czy później będzie musiała się przyznać Frankowi do choroby. Ale wtedy być może będzie już wiedziała na czym stoi. A może uda się to powiedzieć w najkorzystniejszym momencie. Przed matką Franka trudne miesiące, bo nie wiadomo jak szybko i poważnie choroba będzie postępować. Musi rozpocząć leczenie, bo nie zamierza się poddawać - ujawniła w "Kulisach serialu M jak miłość" Jowita Budnik.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

Pewnego dnia Franek i jego ukochana znajdują nieprzytomną kobietę na podłodze w kuchni w lesniczówce. Zarzycka trafia do szpitala. Choroba postępuje i na jej twarzy pojawiają się czerwone plamy. Ma też trudności z oddychaniem.

Franek dowiaduje się o chorobie matki oraz tego, że Natalka wiedziała o tym wcześniej i nic mu nie powiedziała.
- To jest dla niego cios, bo niczego nie podejrzewał - powiedział Piotr Nerlewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy ukochany Natalii wybaczy jej, że go okłamywała i tak długo ukrywała przed nim prawdę o chorobie matki? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "M jak miłość" dopiero w maju 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: