SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bistro Pawła Zduńskiego uratowane. Japończyk Taro wróci do pracy

M jak miłość. Bistro Pawła Zduńskiego uratowane. Japończyk Taro wróci do pracy

27.10.2015, godz. 16:45
M jak miłość odc. 1172. Kinga (Katarzyna Cichopek), Janek (Jacek Lenartowicz)
M jak miłość odc. 1172. Kinga (Katarzyna Cichopek), Janek (Jacek Lenartowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Japończyk Taro (Hiroaki Murakami) znów w "M jak miłość" za barem bistro! W nowych odcinkach ''M jak miłość'', które wkrótce zobaczą widzowie Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) uratuje tonące w długach ''Bistro za rogiem''! Jak jej się to uda? Paweł (Rafał Mroczek) i Janek (Jacek Lenartowicz) zupełnie stracili wiarę w ten biznes. Ale żona Piotrka (Marcin Mroczek) ma pomysł na interes szwagra.

Bistro Pawła Zduńskiego z "M jak miłość" nie spajtuje, zostanie cudem uratowane! Kinga Zduńska zaprowadzi porządek w lokalu i spłaci wszystkie długi Pawła i Janka.

Zobacz: M jak miłość. Kinga przejmie biznes Pawła po jego wyjeździe do Anglii

Od jakiegoś czasu Kinga nie może znaleźć nowej pracy i główkuje, jak zarobić pieniądze. W 1172 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 9.11.2015, w TVP2) Zduńska postanawia zaryzykować i prosi Pawła, by sprzedał jej część udziałów swojej kawiarni.

Brat Piotrka widocznie się zgodzi, bo na najnowszych zdjęciach z planu ''M jak miłość'' widać pozytywne zmiany w lokalu. Kinga sprawdzi się jako szefowa knajpy i zamieni się w prawdziwą bizneswoman. Wyciągnie ''Bistro za rogiem'' z długów i przywróci do pracy sumiennego Taro, którego Paweł zwolnił, bo nie miał pieniędzy dla pracowników...

Przeczytaj: M jak miłość. Wesele u Mostowiaków. Ewa i Marek wezmą drugi ślub

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' bistro pozostanie w rodzinie Zduńskich i stanie na nogi. Paweł nie miał już serca ani cierpliwości do tego miejsca. Na szczęście Kinga wprowadziła do lokalu dużo pozytywnej energii.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

M jak miłość Od rana zdjęcia 󾠁 Miłego tygodnia 󾍇󾍇󾍇

Posted by Hiroaki Murakami on 5 październik 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: