SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski w szpitalu! Marysia obwinia się za próbę samobójczą kochanka

M jak miłość. Bilski w szpitalu! Marysia obwinia się za próbę samobójczą kochanka

17.10.2016, godz. 15:30
M jak miłość odc. 1127. Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1127. Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Próba samobójcza Bilskiego (Zbigniew Stryj)! W 1254 odcinku serialu "M jak miłość" Bilski postanowi własnoręcznie pożegnać się z życiem. Marysię (Małgorzata Pieńkowska) po usłyszeniu wieści o samobójstwie będą nawiedzać wyrzuty sumienia. Odwiedzi Roberta w 1254 odcinku "M jak miłość" w szpitalu.

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Bilski znowu narobi kłopotów w życiu Marysi! Wiemy, że w 1254 odcinku "M jak miłość" będzie chciał popełnić samobójstwo i trafi do szpitala. Marysia będzie czuć się winna z powodu wcześniejszych wydarzeń.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej będą zakochani. Zduńscy będą w szoku!

Adwokat Bilskiego prosił Rogowską, żeby odwiedziła byłego kochanka w więzieniu. Sugerował również, żeby Robert poszedł do psychologa, ale stanowczo odmówił. Jak podaje "Świat Seriali" adwokat powie Marysi:
- Nie jestem specjalistą, ale to chyba jakiś rodzaj depresji, która się pogłębia. Proszę mnie źle nie zrozumieć. Nie zamierzam pani nakłaniać do odwiedzin, mówię po prostu jak jest. I być może uzna pani, że to mało profesjonalne z mojej strony, ale mam złe przeczucia. Sugerowałem konsultacje u psychologa, ale kategorycznie odmówił. 
Bilski przekaże również list, który przeczyta zdenerwowana Marysia. Będzie to list miłosny. Kiedy w 1254 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Bilski przeszedł próbę samobójczą, wbrew Arturowi (Robert Moskwa) pojedzie w odwiedziny do szpitala. Tam Robert powie jej, że nic go nie powstrzyma przed ponownym zdobyciem jej serca. Pokona i usunie z drogi każdą przeszkodę, która stanie na drodze ich miłości...

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Jacek wezmą ślub?!

Marysia będzie przestraszona wyznaniem Bilskiego i całą sytuacją, której rozwój zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: