SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski nie pozwoli Marysi odejść do Artura

M jak miłość. Bilski nie pozwoli Marysi odejść do Artura

18.10.2016, godz. 13:30
M jak miłość odc. 1243. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1243. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Bilski (Zbigniew Stryj) nie da spokoju Marysi (Małgorzata Pieńkowska)! Nawet już po trafieniu do więzienia, w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" będzie prześladował ją listownie oraz przez adwokata. Zmusi ją psychicznie do ponownego spotkania. Marysia i Artur (Robert Moskwa) w 1254 odcinku "M jak miłość" zmierzą się z kolejnym wyzwaniem.

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Bilski będzie nękał Marysię! W 1254 odcinku serialu "M jak miłość" Marysia dostanie list od swojego byłego kochanka, w którym znajdzie się wyznanie miłosne. Bilski będzie chciał przekonać w nim Rogowską, że Artur już raz ją zranił i na pewno zamierza zrobić to ponownie.

Zobacz: M jak miłość. Ula czy Justyna? Która z nich odbije Natalce Franka?

Jak podaje "Świat Seriali", w liście do Marysi, który Rogowska otrzyma w 1254 odcinku serialu "M jak miłość od adwkoata, Bilski napisze:
- Dlaczego tak łatwo przekręciłaś to, co nas łączyło. Nie odwiedzasz mnie, nie piszesz, jakby przestało ci na mnie zależeć. Gdybyś tylko dała mi szansę, gdybym mógł z tobą porozmawiać - zrozumiałabyś, że możemy pokonać ten kryzys... Chcę być  z Tobą i wiem, że Ty też tego chcesz... Tylko pozwalasz sobą manipulować. Wiem, że to Artur stoi za tym wszystkim... Nie słuchaj tego człowieka, nie spotykaj się z nim, on już raz Cię skrzywdził...

Niedługo po tym wydarzeniu Marysia dowie się o próbie samobójczej Bilskiego. Popędzi wbrew woli Artura do szpitala, zamiast w tym czasie spędzać czas na poprawianiu relacji pomiędzy nią, Arturem i Basią.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza boi się o swój związek

Marysia musi poradzić sobie z niezrównoważonym psychicznie byłym kochankiem, jednocześnie odnawiając kontakt z Arturem, co jest szczególnie istotne dla małej Basi (Maja Wudkiewicz). Czy Bilskiemu uda się skutecznie odciągnąć Marysię od swojej rodziny przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: