SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Basia z M jak miłość w szpitalu. Co się stało Gabrysi Raczyńskiej?

M jak miłość. Basia z M jak miłość w szpitalu. Co się stało Gabrysi Raczyńskiej?

22.11.2015, godz. 13:20
	M jak miłość odc. 1095. Basia (Gabriela Raczyńska), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1095. Basia (Gabriela Raczyńska), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Gabrysia Raczyńska, którą widzowie "M jak miłość" znają jako Basię, córkę Ali (Olga Frycz) i pasierbicę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) zaniepokoiła swoich fanów. Na Facebooku 10-letniej gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie Gabrysia w szpitalu z kroplówką. Wszyscy wielbiciele talentu małej Basi z "M jak miłość" od razu zasypali ja pytaniami co się stało i dlaczego jest w szpitalu.

Chwilowa niedyspozycja...

Posted by Gabrysia Raczyńska on 19 listopada 2015

Gabrysia Raczyńska trafiła do szpitala. Kilka dni temu Basia z "M jak miłość" na swoim Facebooku umieściła zdjęcie, na którym pozuje z kroplówką na szpitalnym korytarzu. Podpisała tę fotkę "chwilowa niedyspozycja". I choć fani 10-letniej aktorki z "M jak miłość" od razu zasypali ją pytaniamia co się stało i dlaczego jest pod opieką lekarzy, Gabrysia nic więcej nie wyjaśniła.

Przeczytaj: M jak miłość. Tak mieszka Gabrysia Raczyńska. Basia z M jak miłość pokazała swój pokój i rodzinę

Pod tym niepokojącym zdjęciem Gabrysi pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Internauci zamieścili na Facebooku małej Basi z "M jak miłość" mnóstwo serdecznych komentarzy. Fani Gabrysi zaczęli też snuć domysły dlaczego ich ulubienica trafiał do szpitala. Podejrzewają, że 10-latka zbyt ciężko pracuje.

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi. Agnieszka Sienkiewicz znów w M jak miłość?

Oprócz planu "M jak miłość" mała aktorka chodzi przecież do szkoły, uczy się też gry na fortepianie, tańczy w zespole, jeździ na konkursy muzyczyne i poza tym uwielbia jazdę konną. W tym sezonie pojawiła się też gościnnie w serialach "Rodzinka.pl", "Prokurator" i "Ojciec Mateusz". To naprawdę sporo zajęć jak na 10-letnie dziecko.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: