SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zrezygnuje z roli Joanny Tarnowskiej?

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zrezygnuje z roli Joanny Tarnowskiej?

03.11.2016, godz. 15:30
M jak miłość odcinek 1245, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1245, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Fani "M jak miłość" mają powody do obaw. Czy plotki się potwierdzą? Barbara Kurdej-Szatan, która zaczęła właśnie pracę na planie nowego serialu "Recepta na miłość" być może niedługo pożegna się z rolą Joanny Tarnowskiej. Znajoma aktorki stwierdziła, że serialowa Joasia z "M jak miłość" być może odejdzie z obsady kultowego serialu TVP2, który kochają miliony Polaków. Ile w tym prawdy?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Niepokojące wieści dla fanów "M jak miłość" i Joasi Tarnowskiej, która wkrótce ma spotkać się z Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) przed ołtarzem! Serialowa Asia zaczęła właśnie pracę na planie nowego serialu pt. "Recepta na miłość". Aktorka podobno narzeka na nadmiar zajęć. Trudno jej pracować na dwóch planach zdjęciowych jednocześnie i jeszcze regularnie grać w reklamach sieci komórkowej. Znajoma sławnej blondynki trochę się wygadała.

Zobacz: M jak miłość. Tomek zazdrosny o Jacka. Kogo wybierze Joasia?

- Dwa podobne seriale w formacie, z miłością w tytule. Obydwa w TVP i ten sam producent. Jeśli widzowie będą tym znużeni, z jednego być może trzeba będzie zrezygnować. Była już kiedyś taka sytuacja z Małgosią Kożuchowską. Robiła dwa seriale: "M jak miłość" i "Tylko miłość" w Polsacie. Ostatecznie zrezygnowała z tego pierwszego... - mówi znajoma aktorki w jednym z najnowszych wywiadów.

Czy to możliwe, że niedługo po ślubie z Tomkiem Joasia przepadnie? Oby plotki się nie potwierdziły!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: