SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zachorowała na planie M jak miłość i trafiła do szpitala

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zachorowała na planie M jak miłość i trafiła do szpitala

27.02.2016, godz. 09:18
M jak miłość odcinek 1086 Joanna (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1086 Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda "M jak miłość" pierwszy raz szczerze opowiada o swojej chorobie. Uwielbiana przez widzów Joasia z "M jak miłość" na planie serialu została zaatakowana przez kleszcza. Niestety nie zauważyła na czas, że kleszcz wbił jej się w skórę i zachorowała na boreliozę. Aktorka trafiła do szpitala, ale minęło sporo czasu nim lekarze postawili trafną diagnozę.

O tym jak niebezpieczne są kleszcze, które wypijają ludzką krew i zarażają śmiertelnymi chorobami przekonała się na własnej skórze Barbara Kurdej-Szatan!

Kilka miesięcy temu podczas zdjęć na planie "M jak miłość" w jednym z parków w Warszawie aktorka nie zauważyła, że wbił jej się w skórę kleszcz. Bardzo szybko pojawiły się pierwsze objawy groźnej choroby przenoszonej przez kleszcze - boreliozy.

Patrz: M jak miłość. Joasia oszuka Tomka i podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Serialowa Joasia z "M jak miłość" nie potrafiła jednak ustalić co jej dolega. Była przemęczona, bolały ją mięśnie, ale sądziła, że to oznaki grypy lub przeziębienia. Nie zauważyła bowiem śladu po ukąszeniu kleszcza. W końcu trafiła do szpitala zakaźnego  gdzie lekarz też nie potrafił odpowiednio jej zdiagnozować. Gdyby sama nie zgłosiła się na badania, mogłyby nastąpić poważne powikłania.

Zobacz: M jak miłość. Joasia ranna w wypadku? Barbara Kurdej-Szatan w szpitalu

- Lekarz w szpitalu zakaźnym, który słysząc, że mam podstawowe objawy boreliozy, stwierdził, że... jestem przemęczona. Na szczęście po paru miesiącach sama zdecydowałam się na badania i tylko dzięki mojemu uporowi teraz mogę być zdrowa. Dlatego pamiętajmy o badaniach! - przyznała Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu "Naj".

Gwiazda "M jak miłość" nie ma problemów z mówieniem o chorobie, która atakuje mnóstwo osób. Ma świadomość tego, że bolerioza mogła doprowadzić do tego, że wyląduje na wózku lub nawet umrze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: