SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan skoczyła ze spadochronem! - ZDJĘCIE

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan skoczyła ze spadochronem! - ZDJĘCIE

12.08.2015, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1120. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1120. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na szalony skok! Joanna Tarnowska z ''M jak miłość'' skoczyła ze spadochronem a zdjęciem pochwaliła się w sieci. Bała się? Aktorka zdradza, że była przerażona, ale było warto! Zobacz zdjęcia z planu najnowszej reklamy jednej z sieci komórkowych. Serialowa Asia z ''M jak miłość'' wykazała się odwagą.

To było COŚ NIESAMOWITEGO !!!!! :))))))) jak widać - stres ogromny :P ale później....ach ! brak słów !!!Takie skoki tylko z Play !!! :)

Posted by Barbara Kurdej-Szatan on 11 sierpnia 2015

Barbara Kurdej-Szatan kocha sport i często chwali się zdjęciami z treningów. Jednak fotka, która niedawno wpadła do sieci przeszła nasze najśmielsze oczekiwania!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Tomek przypadkiem dowie się o ciąży Agnieszki

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu najnowszej reklamy sieci komórkowej. Serialowa Asia z ''M jak miłość'' stoi na krawędzi samolotu i szykuje się do skoku ze spadochronem. Tarnowska zapewnia, że skoczyła i choć bardzo się bała to jest z siebie szalenie dumna. Możemy się tylko domyślać jakie emocje jej towarzyszyły.

Przeczytaj: M jak miłość. Joanna Tarnowska trenuje dla Tomka?

A co wydarzy się w jej życiu w ''M jak miłość'' po wakacjach 2015? Czy Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Asia wezmą ślub? A może ciężarna Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) zniszczy ich związek? Przekonamy się już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: