SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Chora Barbara Kurdej-Szatan prosi o pomoc dla przyjaciela Mateusza Krautwursta

M jak miłość. Chora Barbara Kurdej-Szatan prosi o pomoc dla przyjaciela Mateusza Krautwursta

17.07.2016, godz. 20:10
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan foto:

Barbara Kurdej-Szatan tak jak Joasia z "M jak miłość" ma dobre serce i nie pozostaje obojętna na cierpienie bliskich osób. Mimo, że od kilku miesięcy aktorka sama choruje, to angażuje się w pomoc dla przebywającego w szpitalu przyjaciela. Mateusz Krautwurst cierpi na rzadką chorobę krwi. I choć gwiazda "M jak miłość" ze względu na problemy ze zdrowiem nie może mu oddać krwi, to znalazła inny sposób, by uratować mu życie.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy głośno opowiedziała o swojej chorobie w jednym z wywiadów, który ukazał się w maju 2016. Serialowa Joasia z "M jak miłość" przyznała się, że od kilku miesięcy walczy z boreliozą i pozostaje pod opieką lekarzy. Właśnie ze względu na tę chorobę aktorka na razie nie może drugi raz zajść w ciążę.

Patrz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan choruje i nie może zajść w ciążę

Kiedy jakiś czas temu na Facebooku Barbary Kurdej-Szatan pojawił się poruszający wpis o jej chorym przyjacielu, stało się jasne, że gwiazda "M jak miłość" nie będzie szczędzić wysiłków, by mu pomóc. Niestety sama nie może oddać mu najcenniejszego daru jaki jest krew.  "Kochani ! Mój kumpel Mateusz Krautwurst potrzebuje pomocy !!! Kto może - oddajcie krew ! Możecie uratować komuś życie :) - napisała uwielbiana przez widzów serialowa Joasia.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek ożeni się z Joasią, ale nie zapomni o Agnieszce\

Mateusz Krautwurst, wokalista, znany m.in. z programu "The Voice of Poland", cierpi na rzadką chorobę krwi. Lekarze ze szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie walczą o jego życie, ale leczenie wymaga transfuzji krwi. Dlatego właśnie Barbara Kurdej-Szatan na swoim Facebooku zamieściła apel o wsparcie dla przyjaciela.

-
Nie pracowałam nigdy z Mateuszem, ale widywaliśmy się przu różnych okazjach. Jest dobrym znajomym Beaty, mojej przyjaciółki z Soul City. Sama nie mogę oddać krwi, dlatego będę próbowała pomóc w inny sposób - powiedziała aktorka tygodnikowi "Świat & Ludzie". - Wszyscy ludzie chcą pomagać, ale przez obecny pęd życia zapominają o tym. Trzeba jednak czasem zatrzymać się w biegu - dodała.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: