SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie: Idiota lekarz ze szpitala nie postawił diagnozy - WIDEO

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie: Idiota lekarz ze szpitala nie postawił diagnozy - WIDEO

25.07.2016, godz. 08:30
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Choroba Barbary Kurdej-Szatan nie jest tajemnicą od chwili gdy Joasia z "M jak miłość" sama wyznała, że podczas zdjęć plenerowych do serialu została zaatakowana kleszcza, który zaraził ją wirusem boreliozy. Od kilku miesięcy aktorka jest pod opiekę lekarzy. Ze względu na leczenie antybiotykami na razie nie może zajść w ciążę. Jej organizm potrzebuje czasu na regenerację, więc Barbara Kurdej-Szatan wzmacnia go specjalną kurację na bazie naparów z ziół. Gwiazda "M jak miłość" sama zdiagnozowała sobie chorobę i ostro atakuje lekarza, który wypuścił ją ze szpitala.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, godz. 20.40 w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan zachorowała na boreliozę na początku maja tuż po tym jak podczas zdjęć plenerowych do "M jak miłość" została ugryziona przez kleszcza. Niestety zanim udało jej się usunąć spod skóry groźnego pasożyta zdążył on już zarazić ją już niebezpieczną chorobą, która szybko dała pierwsze objawy. Niestety aktorka z "M jak miłość" długo nie wiedziała skąd bierze się jej złe samopoczucie, bo lekarze nie byli w stanie postawić trafnej diagnozy.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka z jego przyjacielem? Jacek kochankiem Asi?

- Na moje nieszczęście nie od razu postawiono mi diagnozę. Później długo brałam antybiotyki. Teraz wszystko jest na dobrej drodze do wyzdrowienia, ale mój organizm musi sie odpowiednio zregenerować. Wszystkich przestrzegam przed kleszczami. Nierozpoznana, długo nieleczona borelioza to parszywa, groźna i trudna do wyleczenia choroba - powiedziała Joasia z "M jak miłość" w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Przeczytaj: M jak miłość. Córka Barbary Kurdej-Szatan w M jak miłość. Hania grała córkę Agnieszki

Walka Basi Kurdej-Szatan z ciężką chorobą na razie uniemożliwia jej zajście w drugą ciążę. Aktorka właśnie przy to, że zachorowała i brała antybiotyki musi odłożyć na później decyzję o dziecku. Choć gwiazda nie daje tego po sobie poznać, wszak zawsze na zdjęciach jest uśmiechnięta i pełna życia, to choroba sporo ją kosztowała. A ponieważ nie ma czasu na to, by chorować, bo wciąż dostaje nowe propozycje zawodowe, to musi wzmacniać swój organizm jak się tylko da.

Leczenie antybiotykami przyniosło jednak efekty i po kilku miesiącach Barbara Kurdej-Szatan wróciła do zdrowia.  Jednak wirus w każdym momencie może się uaktywnić. Dlatego, jak podaje tygodnik "Na żywo" aktorka zdecydowała się też na leczenie ziołami.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim wywiadzie winą za swoje problemy ze zdrowiem obarczyła lekarza ze szpitala zakaźnego na warszawskiej Woli, który nie postawił odpowiedniej diagnozy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: