SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach we Włoszech zajada się pizzą i pije wino - ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach we Włoszech zajada się pizzą i pije wino - ZDJĘCIA

29.07.2016, godz. 15:30
Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach we Włoszech
Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach we Włoszech foto: Instagram

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą ciężki sezon "M jak miłość", w teatrze i w programie "Kocham Cię, Polsko!", więc kiedy tylko nadarza się okazja korzysta z uroków wakacji! Serialowa Joasia z "M jak miłość" spędza właśnie urlop we Włoszech z rodziną. I w przeciwieństwie do innych gwiazd nie publikuje zdjęć z plaży w skąpym kostiumie. Basia Kurdej-Szatan na Instagramie umieszcza za to zdjęcia z uroczystych włoskich restauracji, w których pieści swoje podniebienie pizzą i wybornym winem.

Na planie "M jak miłość" trwa przerwa w zdjęciach, więc Barbara Kurdej-Szatan, tak jak i pozostali aktorzy i członkowie ekipy, może trochę odpocząć. Gwiazda razem z mężem Rafałem Szatanem i 4-letnią córką Hanią wybrała się do włoskiego Rimini, jednego z najpopularniejszych kurortów nad północnym Adriatykiem.

Patrz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie: Idiota lekarz ze szpitala nie postawił diagnozy - WIDEO


Urlop od pracy na planie "M jak miłość" nie oznacza jednak całkowitego zerwania kontaktów z fanami. Na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan nie brakuje zdjęć z jej bajecznych wakacji. Jednak w przeciwieństwie do innych aktorek i celebrytek próżno wśród nich szukać takich, na których Joasia z "M jak miłość" pozuje na plaży w kostiumie. 

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka z jego przyjacielem? Jacek kochankiem Asi?

Są za to fotki, na których gwiazda odwiedza urocze zakątki Rimini i przy okazji korzysta z promieni słońca, które o tej porze roku we Włoszech świeci wyjątkowo intensywnie. A wieczorami aktorka razem z mężem i córeczką spędza czas w knajpkach gdzie nie brakuje pyszności charakterystycznych dla włoskiej kuchni - pizzy i wina. Widać, że Barbara Kurdej-Szatan odkrywa Włochy wszystkimi zmysłami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: